Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LEiLA__35

CZY ktoras z WAS oddala mezowi po rozwodzie DZIECKO????

Polecane posty

Gość LEiLA__35

A moze jedno z dzieci ? Jesli tak to ktore i dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dostalam_
taka propozycje od Wysokiego Sadu- zeby sie podzielic dziecmi. To smieszne ale nie moglabym zadnego oddac. Maz jest osoba nieodpowiedzialna i dlatego tez sie z nm rozwodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiyiuy
pewnie takie sie znalazły -ja bede walczyc walczyc i walczyc i nigdy nie pozwole na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiyiuy
podział dzieci - jak na bazarze ... co za dziwne pomysły sędziów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry__
ale sa takie co oddaly.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyt6fygyhg
na pewno takie są !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna sie nie przyzna
a na innych topkach o alimentach kaza oddac ojcu na wychowanie.:O hipokrytki. Nie ma takich matek co oddadza dobrowolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malammia
ja oddałam i co z tego? Nie macie wiekszych zmartwien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _......._
i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malammia
umieram na raka ,wiec wyjscia innego nie miałam. A samopoczucie hmm raz lepiej raz gorzej ,zależy od dawki morfiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mowimy o sytuacjach
extremalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malammia
nigdzie tego nie zaznaczyłyście,dla was kazda kobieta która nie wychowuje swoich dzieci jest z gruntu zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEiLA__35
Wydaje mi sie ze pytanie zadalam proste. I wydaje mi sie ze sugestia Wysokiego Sadu byla nie ma miejscu. Dlatego tez pytam czy sa takie kobiety co oddaly i maz wychowuje.czy tak czesto sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no .ex-maz
powiedzmy.ojciec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ODDAŁA!!!! MOJA MAMA, MOJĄ SIOSTRĘ. taka był decyzja sądu,i to kilku bo się odwoływała sąd stwierdził że ojciec ma takie samo prawo do dziecka jak matka i niestety z siostrą sie widziałam raz na tydzień po kilka godzin mama nigdy się z tym nie pogodziła choć mineło już ponad 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis koszmar
Ja bym walczyla do upadlego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nalezy przepiłowac na pół. i zanim powiecie, ze jestem głupia zastanówcie się (albo wygooglajcie) czyj to werdykt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oddalam
nie zaluje. nigdy dzieci miec nie chcialam le poniewaz po slubie maz naciskal to sie zdecydowalismy i stad wszytkie klopoty malzenskie. nie jestem stworzona do siedzenia w domu, mam mnostwo zainteresowac, duzo podrozuje i maz mial o to pretensje, o sport, o podroze, o wszytko. z drugiej jego pomoc przy dzieciach ograniczala sie do powiedzenia 'trzeba zmienic pieluche' , 'trzeba nakarmic' ... wszytko moimi rekoma. moje dzieci sa teraz nastolatkami, widujemy sie czesto i mam z nimi dobry kontakt. mysle, ze gdyby zostaly ze mna to mialabym dwojke zbuntowanych nastolatkow. nie kazda kobieta nadaje sie do dzieci. ot i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje nie kazda
Ty napewno nie. Szkoda tylko ze tak pozno to zrozumialas ,nie musialabyc rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next głupia klępa-matka polka
masz rację nie każda>>> a co żal ci dupe ściska, że ty siedzisz w domu i jedynym twoim zajęciem po odejściu dzieci z domu jest przelatywanie pilotem od telewizora po wszystkich kanałach labo plotki z sąsiadką? Zdecydowała się oddac, ale zaznaczyła, że to jej mąz chciał dzieci, to on naciskał, więc miał co chciał. Wielu facetów chce miec dzieci, tylko nie wiem po co? Jak ich obowiązki ojcowskie często kończa się na zarabianiu na dom albo laniu jak dziecko przyniesie jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty co to napisalas
_________a co żal ci d**e ściska, że ty siedzisz w domu i jedynym twoim zajęciem po odejściu dzieci z domu jest przelatywanie pilotem od telewizora po wszystkich kanałach labo plotki z sąsiadką? wez sie pierdolnij w ten PUSTY leb!!!!!!!!!!!!!!! Znasz mnie? raczej nie i mylisz sie baaardzooo..Bo ja akurat nie mam dzieci, nie mam telewizora i nie mam sasiadek. HAHAHA. Popierdolona wariatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-owszem
next głupia klępa-matka polka- Ja uwazam ze jak juz sie urodzilo, to wypadaloby sie dzieckiem zajac i je dobrze wychowac.ciebie chyba nikt nie kochal,mama cie opuscila? -i nie dziwne ze potem jest tak wiele osob jak Ty -bezmyslne istoty,bezuczuciowe-krytykujace wszystko i wszystkich i wiecznie niezadowolone z zycia zgorzkniale dewoty. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumenty sie skonczyly
durne matki polki wychowuja swoje dzieci , nie oddaja ich i nie porzucaja ,dlatego sa durne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumenty sie skonczyly
Zdecydowała się oddac, ale zaznaczyła, że to jej mąz chciał dzieci, to on naciskał, więc miał co chciał. a to mnie rozwalilo zupelnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłabym tak samo...
jak "ja oddałam" nie każda kobieta nadaje sie do wychowania dzieci. Błąd że się zgodziła je urodzić pod naciskiem męża, ale przynajmniej potem nie walczyła głupio w sądzie tylko po to zeby dokopać mężowi (masa kobiet nie oddaje dzieci tylko z tego powodu żeby dokopać męzowi - nie ukrywajmy) Skąd się wzieło to głupie przekonanie że tylko matka może wychowywać dzieci? Że wszyscy faceci z góry sa gorszymi ojcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie oddala
zadnego. nie moglabym spac spokojnie.......... Moj ex maz nie nadaje sie na wychowanie dzieci,jest niedojzaly i nieodpowiedzialny. Gdyby byl OK nie rozwodzilabym sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to po co z nim sobie
dzieci zafundowałaś jak taki nieodpowiedzialny. Czyli Ty tez jestes niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z bagien
A kto takie prawo ustalil, ze dzieci tylko przy matce moga zostac. Faceci maja takie samo prawo do dzieci jak kobiety. W kazdym dzicku tkwi rowniez polowa faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×