Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość UPIORNY
...a pani Gracjanka31 coś chciała i ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie witam myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie niewidoma jesteś. TO JA U P I O R N Y ! hELOŁ Nie jestem nikt tylko Upiorny. więc Myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Gracjanki31 mąż już wrócił. Pozdrawiam was mile, miłe dziewczyny. Do ponownego. Więc Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił wrócił.Teraz siedzi wykąpany i nakarmiony przed telewizorkiem.pozdrowionka panie Upiorny i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny upiornie wystraszony
A przywitanie to gdzie? Upirzyco jedna z niewielu. :) to oznaczenie "symbol" czyli dwukropek : i nawias zwykły, okrągły ) nad "zerem." Symbole muszą być przy sobie, bez spacji. : ) czyli razem i mamy buźkę :) O upiornie tak mi się wydaje... ? W nawiasie kwadratowym [ wpisujemy proponowane slowa, nazwy np: "cool" tk ma to wyglądać [ cool ] tylko tak jak wcześniej, razem, czyli bez upiornej spacyji. więc... :classic_cool: a to dla Ciebie Gracjanko🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 -------------------------------------- :D------------------------------------------------------------- Chwila prawdy, ale się czuję upiornie... Jakby co? Wracam za tydzień, a teraz myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY dumny
Yes, yes, yes... A teraz Spokojne myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY dumny
Yes, yes, yes... A teraz Spokojne myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
upiorny.............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie, ale Cię słucham Deletko. myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
nie wiem co gadać oprócz narzekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorności to moja specjalność. A teraz masz wskazania do narzekania ! Pisz proszę. Ponarzekaj, a i ja się trochę otworzę. Trochę Ty, trochę ja i będzie z nas paka zgrana. Więc myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
wczoraj wieczorem nie umiałam odrobic pracy domowej z 5 klasy.Gdzie najpierw nagrzewa sie kaloryfer i dlaczego.Wyjaśnij zjawisko.No nawkur...m się że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
pytałam nawet na kafe,znajomego przyrodnika,męża,córki koleżanek-każdy co innego.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
w moim woj przybywa grypki świńskiej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Droga Deletko. Najpierw mnie podpuszczasz, a następnie zostawiasz samego w otchłaniach internetu mego. Upiorne to czekanie, ale... Uśmiech jaki Postawiłaś przy słowie "narzekanie" powoduje, że nie jest aż, tak źle. Odbieram Ciebie, mimo wielu kłopotów, jako Niewiastę bardzo optymistyczną. Wiec Teraz nie słyszę, ale wydaje mi się to upiorne??? Sprawdź sama Deletko: http://www.youtube.com/watch?v=5nb_hPgGfgQ lub http://www.youtube.com/watch?v=6DOS29vISCc Pozdrawiam Ciebie z całego upiornego serducha. A, cha i... myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ja też tu ciagle czekam:D Teraz poczekaj bo musze to twoje youtube sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Ok, ale jak mnie nie będzie to wybacz mi proszę to moje nierozgarnięcie. Wiesz... Ty potrafisz przetrzymać. do ostatniej minuty. Upiorna Ty. Ciekawi mnie to zadanie, a jeszcze bardziej odpowiedź. Czy już znasz poprawną? Straszna ta świńska grypa, ale może przy odrobinie ostrożności uda nam się?! Pamiętaj, że przy pierwszych objawach i wątpliwościach NFZ jest jak upiorna dupa od sran...a i muszą skierować nas na dodatkowe badania!!!!!!!!!!!! U nas w pracy dają możliwość pobrania maseczek na twarz. Zalecają je szczególnie kaszlącym. Miejmy nadzieję, że Upiorny Cię nie wykończył to ŚG nie do rady!!!! Jak wcześniejsze sprawy w szkole? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
po pierwsze-kiedy ja miałam 30 lat?????????????????????????????????Po drugie zebranie 25 tego zobaczę co bedzie Po trzecie zadanie rozwiazane inaczj niz każdy mówił-kazałam jej od kogoś zerżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
zajrzę jeszcze co na NK słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
a idę sobie..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Jaaaaa, nie wdzięczny i upiorny !!! Przegapiłem taki moment!!! Sorry. Albo, sorry !!! Ciekawe...? Skazałaś mnie na czekanie, a jak Tobie samej, skończyło się branie to Ty myk, myk i ślad po Tobie znikł. Jak możesz to daj nam to zadanie, co? Oczywiście bez odpowiedzi. Jeszcze narazie. Jak często jesteś w szkole? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×