Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość Upiorny
A w sprawie prezentów po mądrzę się: Czas to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać od innych więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
oj Ty upiorny mądraliński :D dla mnie tam nikt nie ma czasu...........m.ojej córce poswięcam tyle czasu ze chce chyba raczej prezenty:D...........a tam ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć Dziewczynki Dawno mnie tu u Was nie było.ale brak mi czasu.W pracy ciągnę 1.5 etatu,a tu za pasem święta trzeba było ogarnąc chałupę.Mówię Wam już padam na pysk,ale dam jeszce rade do końca roku. Dzisiaj mam urodzinki kończę 35 lat-jestem tym faktem przerażona.Dopiero człowiek swiętował 18nastkę ,a tu juz prawie 40stka na karku!!.Boże, jak ten czas leci nieubłaganie....Skłania mnie ten dzien do refleksji i muszę Wam powiedziec,że jestem zadowolona z bilansu swojego życia,oby nie było gorzej....Pozdrawiam Was serdecznie idę spac,bo kręci mi sie w głowie po drinkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Anulko wszystkiego naj naj naj naj naj naj lepszego.Pocieszę Cię ze ja w lutym juz (o rany)38.Masz urodzinki dzień przed moją mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pracuje ostatnio po 12 godzin wiec nie mam czasu tu do Was zaglądać..pozwólcie że już dziś złoże Wam wszystkim życzenia... Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób oczywiście życzenia składam łamiąc się z Wami opłatkiem WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Wesołych Świąt Trochę nie na temat, ale przynajmniej jest upiornie: http://www.youtube.com/watch?v=-8zglCbLG1U Wszystkie dzieci nasze są... Deletko, wytrwałości Tobie życzę. Sips, abyś ponownie mnie pozdrowiła... Itd, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Wesołych Świąt Trochę nie na temat, ale przynajmniej jest upiornie: http://www.youtube.com/watch?v=-8zglCbLG1U Wszystkie dzieci nasze są... Deletko, wytrwałości Tobie życzę. Sips, abyś ponownie mnie pozdrowiła... Itd, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwileczke, bo dopiero co z pracy przyszłam, a jedziemy na całe świeta do rodziców, więc walizki musze pakować. Anulko spóznione, życzonka urodzinowe, uśmiechu i spełnienia marzeń. A wszystkim życze udanych, rodzinnych i spokojnych Świąt, żebyście wypoczęli i się nie przejedli. PAPA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny marzenia się spełniają wiec pozdrawiam CIĘ bardzo serdecznie i świątecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
przeżarłam się :D Jutro chodzi juz ksiądz -chyba kasy im braklo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas z kolędą jeszcze cisza, nawet jestem zdziwiona. Święta zleciały masakrycznie szybko i dziś już powrót do pracy. Mój mąż i syn leniuchują aż do 4, takim to dobrze. Pogoda do luftu, śniegu brak, a mój syn dostał takie fajne sanki, tylko nie ma gdzie ich wypróbować. :( Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jeszcze nie mówili nic o kolędzie, nawet jestem zdziwiona, bo jednego roku, to przed sylwestrem już byliśmy po. Święta tak szybko minęły, a dzis już ciężki powrót do pracy. Mój mąż i syn leniuchują do 4, takim to dobrze. Pogoda do luftu, śniegu brak, a syn dostał takie fajoskie sanki, i nie ma ich gdzie wypróbować :( Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jeszcze nie mówili nic o kolędzie, nawet jestem zdziwiona, bo jednego roku, to przed sylwestrem już byliśmy po. Święta tak szybko minęły, a dzis już ciężki powrót do pracy. Mój mąż i syn leniuchują do 4, takim to dobrze. Pogoda do luftu, śniegu brak, a syn dostał takie fajoskie sanki, i nie ma ich gdzie wypróbować :( Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jeszcze nie mówili nic o kolędzie, nawet jestem zdziwiona, bo jednego roku, to przed sylwestrem już byliśmy po. Święta tak szybko minęły, a dzis już ciężki powrót do pracy. Mój mąż i syn leniuchują do 4, takim to dobrze. Pogoda do luftu, śniegu brak, a syn dostał takie fajoskie sanki, i nie ma ich gdzie wypróbować :( Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
kolęda była.Zostawie to bez komentarza że powiedział księdzuś ze za mało dajemy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
powiedział że za malo dajemy.Bez komentarza.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to kiedyś chyba pisałam, ale powtórze, nie dajemy księdzu koperty od 12 lat. Także nie mam z tym problemu. Jutro jedziemy znowu na wieś i tam spędzimy sylwestra i Nowy Rok, więc życze wszystkim szampańskiej zabawy do białego rana, a w nowym 2010 roku samych wspaniałych dni i przede wszystkim zdrowia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku mam nadzieje że ten nie będzie gorszy od poprzedniego czego Wam i sobie życzę ...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
bedzie byle jaki.Od Wigilii jestem z męzem na bakier.Chwilami tak go nienawidze................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rok będzie taki jak poprzednie......wiem to z doświadczenia, nic od lat się nie zmienia, dzień do dnia podobny, czekamy od wypłaty do wypłaty, od weekendu do weekendu, i od urlopu do urlopu. Ciągle na cos czekamy, i nawet nie zauważamy jak szybko sie starzejemy, bo czas nam przelatuje przez palce. Nie wiem kiedy minęło mi te ostatnie kilkanaście lat, do osiemnastki jakoś czas tak szybko nie leciał, a potem jak ruszył z górki, to bez hamulców gna do dziś. Szkoda gadać........pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rok będzie taki jak poprzednie......wiem to z doświadczenia, nic od lat się nie zmienia, dzień do dnia podobny, czekamy od wypłaty do wypłaty, od weekendu do weekendu, i od urlopu do urlopu. Ciągle na cos czekamy, i nawet nie zauważamy jak szybko sie starzejemy, bo czas nam przelatuje przez palce. Nie wiem kiedy minęło mi te ostatnie kilkanaście lat, do osiemnastki jakoś czas tak szybko nie leciał, a potem jak ruszył z górki, to bez hamulców gna do dziś. Szkoda gadać........pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
M33-widzę że witasz Nowy roczek w takim samym nastroju jak ja? U mnie wczoraj walka przerodziła się w wojnę.Szkoda mi tylko córki że musi tego wszystkiego słuchać.Ale niestety tatuś nie ma na tyle kultury,wychowania i mądrości żeby nie gadać na matkę wyimaginowanych głupot przy dziecku.Jak ona ma mnie potem traktować jak się nasłucha jaka to mama jest beznadziejna.........Ech beczeć mi się chce od paru dni........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że nowy rok nie rozpoczął Wam się najlepiej i wiecie co chyba jak większości z nas ...niestety. Ja tez mam jakąś okropną chandrę wiem powinnam sie cieszyć...jestem zdrowa ,mam prace, dzieci nie sprawiają mi jakichś większych problemów ..ale nie potrafię :( no coż pozostaje mi tylko mieć nadzieje że to wina pogody w końcu muszę sobie to jakoś wytłumaczyć ;) trzymajcie sie ...może uda nam się jeszcze dostrzec jakieś światełko w tunelu ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
w domu wojna.Pełno nienawiści,nienawistnych spojrzeń,raniących słów.Nawet nie mam komu się wyryczeć w rękaw,dlatego ryczę w łazience w ręcznik.Jestem zbyt miękka i wrażliwa ,żeby to znosić.Rozwiodę się kiedyś....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko tak mi przykro powiedziała bym bądź silna ...nie daj się ...ale wiem że łatwo powiedzieć gorzej zrobić ... trzymaj sie kochana a jak chcesz sobie popłakać to służę swoja osoba co prawda mogę zaoferować tylko gg ale zawsze to coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
dzięki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×