Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Cześć, dziś pogoda lepsza, jest czym oddychać i popadało, a deszcz potrzebny, bo roślinki usychają. Niestety jak zobaczyłam pogode na następne dni, to sie załamałam, w piątek, sobote i niedziele ma być ponad 30 stopni. Niecierpie upałów!!!!! 25 to już w zupełności wystarczy. A zapowiadali takie marne lato!! Pozdrawiam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
a ja kooooocham upały i słonko,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też kocham upały i słonko co prawda deszcz jest potrzeby ale jak popada od czasu do czasu to wystarczy :) lato jest po to by słonko grzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimalato
no to teraz chyba na upaly nie narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie idealna pogoda, żyć sie chce, oby tak zostało, nie musi padać, ale z temp. ostroznie. Wreszcie można spac w nocy. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam na imię Ania mieszkam w Goleniowie k. Szczecina. Samotnie wychowuję 9-letniego syna. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu widzę że jesteś bardzo samotna skoro tak rozpaczliwie szukasz kogoś z kim mogła byś podzielić się swoimi troskami i radościami dnia codziennego M33 co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sips może aż tak rozpaczliwie nie szukam. Radze sobie jakoś. Ale fajnie jest poznać kogoś z kim można podzielić się troskami i radościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może rzeczywiście ujęłam to zbyt przesadnie ale wiem co czujesz chyba sporo ludzi dziś jest samotna nawet w przysłowiowym tłumie ale nie wszyscy chcą się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może rzeczywiście ujęłam to zbyt przesadnie ale wiem co czujesz chyba sporo ludzi dziś jest samotna nawet w przysłowiowym tłumie ale nie wszyscy chcą się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację sips . Niektórzy się poprostu wstydzą i nie umieją nawiązywać nowych znajomości. Fajnie, że jest kafeteria :) miejsce spotkań chociaż wirtualne ale bardzo potrzebne :) A jak tam wasze urlopy? Jesteście przed czy może już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu chyba piszemy na rożnych topikach musimy zdecydować się na jeden bo się zgubimy hi hi hi najgwarniej bywa tam gdzie są matki żony i kochanki wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera! pogubiłam się! :) faktycznie najlepiej pisac w jednym miejscu :) gdyby tak inne "dziewczęta"chciały się przyłączyć byłoby fantastycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło się bardzo zabawnie :D i już jest powód aby wywołać uśmiech na twarzy mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą :D Zmykam pomalutku do domu. Zajrzę "tu" wieczorkiem :) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ten czas leci, nie pisałam juz tu kawał czasu. U mnie po staremu. Właśnie zaczynam urlop i w niedziele jedziemy nad morze. Już się nie moge doczekać. A teraz siedze sama, i umieram z nudów. Mąż śpi bo idzie do pracy na 2 w nocy, a syn jeszcze u rodziców, właśnie jutro po niego jade, niech wreszcie spędzi czas ze starymi. Pogoda narazie odstrasza, u nas właśnie pada, przejrzałam kilka serwisów pogodowych na najbliższy tydzień i nie wygląda to najgorzej, oby nie padało nad tym morzem. To chyba tyle, pozdrawiam słonecznie, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macziato
...mmm, Goleniów... miejsce moich narodzin. Prawie naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Ja też tu skrobnę -chociaż nie ma zupełnie o czym.Wakacje-dom ...dom...dom..Tak bym chciała nad morze...Ale M stwierdził ,że muszę sobie na to morze zarobić (tym razem ma chyba rację,więc sie nawet nie burzę....)M nie ma w ogóle urlopu .....Samochodu nie mamy,więc nawet na jakąś wycieczkę na zadup.e nie ma jak pojechac...ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
chciałam tez machnąć nowej mamuśce,ale chyba sipsik ją porwal do tych "matek i kochanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no nareszcie zajrzałyście :) M33 mam nadzieje że wypoczywasz już nad morzem oby tylko pogoda dopisała czego Ci życzę z całego serca :) Deletko powiem Ci szczerze że u mnie tez tylko dom ... dom...dom...w tym roku ledwo udało nam się wyrwać do Płocka całą rodzinką, planujemy jeszcze wyjazd do Gdyni a potem do Gliwic ale kto wie czy nam się uda :( nowej koleżanki nigdzie nie porwałam nie dała się namówić :( szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja w końcu jestem na urlopie :) Dziś dotarłam do Zakopanego. Jestem padnięta po 15 godz. jazdy pociągiem :[ Pogoda piękna oby tak było przez cały tydzień. Życzę wam udanego wieczoru ;) Ja ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machiato życzę udanego wypoczynku,baw się dobrze i,wracaj do nas pełna energii i tryskająca radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam opalona i z nową energią, pogoda była cały tydzień, co mnie bardzo cieszyło. Niestety nie było ze mną mojego męża. Myślałam, że taki odpoczynek będzie fajny, ale się pomyliłam, kolejne wakacje tylko razem. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..taka Ja..
Ja też szukam przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×