Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsad

Nawet badanie krwi jest fałszywe?! juz nie rozumiem.!

Polecane posty

Gość dsdsad

zacytuje ta wypowiedz: Zrobiłam badania i byłam na gastroskopi , która nic nie wykazała . Poszłam do internisty by sprawdził badania i coś poradził . Badania krwi nie wykazały ciąży ( są to tylko podstawowe badania a nie na ciążeę !!!! a byłam ) . Zrobiłam kolejny test ciążowy ( najczulszy - BOBO TEST NIEBIESKI ) i wyszło że jestem , następnie dla pewności jeszcze jeden i taki sam wynik , a potem wizyta u ginekologa potwierdziła ciążę . Badania krwi niestety nie wykażą nam ciąży . Więc.. juz nie rozumiem, badanie z krwi.. jest nie prawidzwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w naszym PL
oj dziecko nie o takie zwykłe badanie krwi (morfologia) chodzi :O ja pierdu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
Jakim cudem ze zwykłego badania krwi chcesz uzyskać wynik ciąży? Jeśli test 2 razy pokazał, że jesteś w ciąży idź do gina a on cię skieruje na odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
I jeszcze jedno, nie wiem skąd czerpiesz taką ogromną wiedzę (chyba, ze to prowokacja!!!) ale jeśli test wykazał ciążę to badanie krwi (nie zwykła morfologia) wykaże TYM BARDZIEJ!!! W takim razie na jakiej podstawie twój lekarz stwierdził, że jesteś w ciąży? Spojrzał ci głęboko w oczy? Nie...to chyba jakaś ściema....nie wierzę, że ktoś może takie głupoty pisać....gastroskopia? Kolonoskopię trzeba było robic albo pójść do stomatologa, żeby potwierdził ciążę!!!!!! Normalnie jakieś średniowiecze!!!!!Boszzzzzzzz.....czy nie ma już normalnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.. dokładnie
ty czytaj dokładnie bo napisała chyba że zacytuje, w pierwszym jej zdaniu to masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
Przeczytałam!!!! Nie rozumiem tylko po cholerę zawracasz dupę albo swoimi problemami, do których wstydzisz się przyznać i dlatego je cytujesz albo roztrząsasz czyjeś problemy nie wiedzieć czemu? Szukasz sensacji? Jeśli to nie Twój problem to po cholerę zawracasz na kafe wszystkim dupę? Możesz nie odpisywać na mojego posta bo i tak nie zamierzam czytać co masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.. dokładnie
to ty zawracasz dupę swoim niedokładnym czytaniem i nie wiedzieć czemu utożsamiasz mnie z autorką... żal ci dupę ściska nniedouczona gówniaro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
biorąc pod uwagę sposób Twojego wysławiania się to ty jesteś niedouczoną gówniarą.... Widzę, że nie ma sensu rozmowa z tobą bo ty nie chcesz rozmawiać tylko rzucasz jakieś obelgi mod moim adresem. Tylko po co? Masz radochę? Czerpiesz jakaś dziką satysfakcję? Chcesz się wymienić uwagami? Może nie rób tego na forum bo to poniżej krytyki, tylko podaj mi do siebie GG to sobie porozmawiamy a nie ukrywasz się pod pomarańczą tylko po to, żeby coś udowodnić. Ja też jestem pomarańczą, i owszem ale nikomu nie ubliżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.. dokładnie
i dodatkowo niekonsekwentna, w ostatnim zdaniu skończyłaś dyskusję a jednak widzę, że ten żal i ta dupa to było trafne określenie ciebie, nie umiesz ani czytać ani przyznać się do błędu a prócz tego masz wyraźny problem z przyznaniem się do problemu.. oj unia niunia, spylaj ty smarkaczu do szkoły gdzie twoje miejsce :) i kto tu się ukrywa pod pomarańczą? że ty niby pomarańczowa nie jesteś? Zabiłaś mnie teraz hahahahahaha Nie rzucam żadnych obelg, ja tylko odpowiadam, weź ty się wróć do własnej odpowiedzi i zobacz jaka płytka jesteś, tyrasz autorkę bo masz problem z czytaniem a teraz bidula ofiara hehehe ale ty tępa jesteś heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dajcie spokój. :) No i co z tego, że cytowała, skoro w końcówce zadała pytanie poniżej poziomu. Więc.. juz nie rozumiem, badanie z krwi.. jest nie prawidzwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
Teraz to ty się wykazujesz niekonsekwencją, napisałam przecież , że jestem pomarańczowa ale nie po to aby komuś bluźnić. Nie bronie autorki postu ponieważ to co jest w poście napisane to jeden bełkot i stek bzdur a kontynuuję "dialog" z Tobą bo lubię dyskusje. Ja problemu żadnego nie mam wiec nie widzę powodu, żeby się do czegokolwiek przyznawać. A do szkoły to ty spylaj bo z tego co widzę, jesteś zbyt dziecinna na dyskusje - najpierw sie naucz dyskutować a potem bierz w nich udział. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
Musztarda, to nie było do Ciebie, tylko do poprzedniczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne do kogo, toczy się dyskusja jałowa i tyle. Ale skoro o to chodzi, to ok. :D Bawcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.. dokładnie
sratutatu, mam gdzieś czy jestem niekonsekwentna ale wkurzają mnie laski co nie umieją przeczytać, szukają gdzie tu się przypieprzyć a na koniec robią z siebie ofiarę.. rzygac sie chce i nic tego nie zmieni... wiec nie pieprz mi tu ofiaro (losu) o dyskusji skoro zaczynasz ja od tyrania innych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Autorka napisała: \" Badania krwi nie wykazały ciąży ( są to tylko podstawowe badania a nie na ciążę !!!! a byłam )\" Dla mnie to oznacza. że zrobiła po prostu jakieś tam badania krwi, nie oznaczała beta hcg i tyle. Trochę więc trudno, żeby na podstawie jakichkolwiek innych badań stwierdzono ciążę, bo wprawdzie w tym czasie niektóre parametry hematologiczne mogą odbiegać od normy, ale raczej nie na początku ciąży i nie jest to obraz charakterystyczny wyłącznie dla ciąży. Nie rozumiem o co zamieszanie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.. dokładnie
i polecam byś sprawdziłą w słowniku co znaczy niekonsekwencja bo ewidentnie używasz słów, których znaczenia nie znasz... żałosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×