Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaaaaaa

Prosze brak pieniedzy na ubrania

Polecane posty

Gość karolinaaaaaa

Prosze o porady.:( Nie mam pojecia jak ubrac sie na koniec roku Zakonczenie maturzystow:( Chce sobie kupic garnitur z satyny:) ale mam cos nie za bardzo chce bo ciezko z kasa teraz stoimy:( Jak myslicie?? W rybaczkach czarnych przeciez nie pojde a moje jedyne buty to sandalki czarne a nie szpilki z czubem Sa bardzo ladne i drogir byly ale myslicie ze do garnituru beda pasowaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnitur to chyba
jest dla facetów?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaa
oj chodzi mi o spodnie i marynarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka-czaki
Mozesz ubrac bluzke białą i czarną spódnicę albo czrną sukienkę - i wtedy te sandały ci beda pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze satyna
niezbyt pasuje na mature-troche przesadzona lepiej kupic garnitur z innego materialu albo w ogole darowac sobie garnitur skoro masz malo kasy i ubrac biala koszule i czarna princeske i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam, ze lepiej darowac sobie garnitur z satyny.. skoro nie masz duzo kaski na ciuchy lepiej kupowac rzeczy bardziej klasyczne, uniwersalne.. satyna za chwile wyjdzie z mody i nie bedziesz juz w nim chodzic.. lepiej kupic ladna spodniczke do kolan, np olowkowa - ladnie podkresla ksztalty, jest elegancka, uniwersalna i nigdy nie wyjdzie z mody :) do tego biala bluzeczka i bedziesz wygladac super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna bez cukru
Lepiej jest na maturę ubrać coś wygodnego, garnitur moim zdaniem takim ubraniem nie jest. Bluzka i spodnica - taki fason jaki lubisz najbardziej - sa najlepsze (w maju - czerwcu jest za cieplo na garnitur) Zawsze mozna je ozywić jakimś fajnym dodatkiem - pasek? bransoletka? Grunt zeby całośc byla elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnikowa
karolinaaaaaa--------mam różne ciuszki do sprzedania,myślę,że coś u mnie wybierzesz za małe pieniądze,zapraszam na gg13837289

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna bez cukru
Jak ktoś ma mało kasy (znam z autopsji) to raczej nie kupuje czegoś innego na zakończenie roku maturzystów i na maturę, tylko coś uniwersalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze satyna
na mature i zakonczenie roku ubiory obowiazuja raczej podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×