Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apbhfohib

...................albańczycy..................

Polecane posty

Gość Lilina
Przede wszystkim poczytaj sobie o ich wierze i kulturze, zobaczysz co jesteś w stanie zaakceptować a co odrzucisz bo jest niezgodne z Twoją wiara, przekonaniami itd. Bo akurat różnice kulturowe katolik-muzułmanin są ogromne i często mamy problem z akceptacją zachowań, bo zostaliśmy inaczej wychowani. Ważne też czy jest ortodoksyjny czy może wierzący- niepraktykujący lub niewierzący. Decyzja zależy tylko od Ciebie. Ale jeśli się obawiasz to wolałabym się z nim spotkać na neutralnym gruncie czyli ani w Polsce ani w jego kraju...ale gdzieś w innej części świata :) A to, ze są przystojni i mili to fakt...i mogą zawrócić w głowie, ale jak pracowałam z nimi za granicą to się ich obawiałam...tacy sympatyczni, ale jednak strach przed czymś czego nie znamy jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jeju
ja bym nie ryzykowala. cholera wie co takim chodzi po glowie :P jeszcze cie porwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga aga aga
a ja sie zakochalam w Japonczyku :( ale on wrocil do siebie i teraz tylko maile i smsy.. nie mam kasy zeby do niego jechac, on studiuje i nie ma czasu. i jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la bamba p
ja mialam przygode wakacyjna z Albanczykiem. bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia22827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedfff
jjjj - "chodza co weekend na imprezy tylko po to, żeby sobie "pobzykać" ... czyżby bzykali w drzwiach. Przecież na te imprezy chyba chodza też głupie dziewczyny, i to wida z naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś poznałam albańską rodzinę, straszni złodzieje i oszuści :o na pewno nie wszyscy są tacy ale generalnie nie mam o nich dobrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinav
Żona Jordańczyka nie szczęśliwa :( Która otworzyła oczy po 6 latach,ale nie wszystkich może spotkać to co mnie.Kochany maż w towrzystwie obcych,a tak naprawde przechodzi przez niego agresja,wólgaryzm itp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupasss
malo masz facetów w naszym kraju, później będziesz płakała w telewizji, że ci dziecko.ci zabrał i nie masz z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruj go sobie
oni sa strasznymi skurwysynami jak juz kobieta jest ich na poczatku cudowni a potem bija nie wolno ci wychodzic z domu liczy sie on a ty jestes gownem mam kumpele ktorej maz jest albanczykiem trzeba bylo jej pomagac od niego uciekac koszmar to inna religia nigdy katliczka nie bedzie szczesliwa z muzulmanem oczywiscie sa wyjatki ale na 98% to sie nie uda wiec sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja narcyz
o nie, albanczycy sa gorsi od turkow:( po 1.znam paru turkow, z ktorymi jak sie pisze to niby ok, sa tolerncyjni w stosunku do innych kultur, ogolnie to oni nie sa jak inni, wierni, fajni, nie zalezy im tylko na seksie ble ble ble..ale znam ich w rzeczywistosci i teraz nie mam zamiaru sie zadawac z jakimkolwiek facetem turkiem!! nawet jak jest megaprzystojnny..lepiej nie a albanczycy maja jeszcze gorsze opinie, tak ja twierdze, moje kolezanki i inni ktorzy ostrzegaja.. a mam kolezanke czeszke, ktora jest z albanczykiem, to ja sledzi itd..i jest strasznie zazdrosny, ona pracuje jako kelnerka i on robi jej awantury czemu ona rozmawiala z klientami!! i raz to widzialam jak wracali do samochodu i ja popychal, zaczynal jakby ja bic.. od niego nie chce odejsc, bo sie boi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja narcyz
aha i nie zrozum mnie zle, bo niby kazdy czlowiek jest inny ALE nie oni..naprawde...uwierz.. tak samo jak dla nas polakow zwiazek na cale zycie z jedna osoba to jest cos normalnego i cudownego i nie wyobrazamy sobie miec np dwoch mezow tak??albo twoj facet jeszcze jedna zone.. i oni maja niektore rzeczy wpojone i sa dla nich normalne choc tego sie nie widzi!!a gadac to sobie moga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i zraniona
Po pierwsze albanczycy to nie sa w 100% muzulmanie. Jest tez bardzo duzo katolikow i ateistow. Moge powiedziec ze znam ten narod bardzooooo dobrze. Spedzilam we wloszech 10lat a tam jest ich bardzo duzo. Ogolnie Wlosi ich nienawidza no i maja po czesci racje. Sa strasznymi podrywaczami i klamcami!!!! Oni klamia na potege nawet w blachych sprawach. Glownie wykorzystuja dziewczyny do prostytucji i zajmuja sie handlem narkotykow i kradzierzami. Wiekszosc albanczykow wyjezdza za granice by sie szybko wzbogacic. Uwierzcie mi dziewczyny, ze wiekszosc z nich nie ma uczuc i sumienia sama na wlasnej skorze sie przekonalam bedac 3 lata z jednym z nich. Bardziej normalni sa z Tirany, Vlory i Durres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Algierczyka Z Oran
Szukasz Algierczyka? Jest tutaj Businesman z Oran, przystojny i mily . Nazywa sie Fethi i chce sie ozenic. Znam go od paru lat i jest naprawde fajny. Kontakt przez telefon +213 55 7019999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×