Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwyczajna kobieta

Zakon kafeteryjnych maniaczek

Polecane posty

Zwykła masz rację KONIEC Z SMUTKAMI ale także z warzywami i rycerzami :P A co do facetów to przestańcie nas kochać platonicznie i kochajcie nas fizycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal ..:P zdecydowanie wole platoniczne :D:P chodz fizycznie jest równie przyjemnie :D:D:P Matuchno... ..musze się z czegoś spowiadać :D:D:P Po za Tym mam świadomość , że Tobie i tak nie dorównam :D:D:D:D:P;) w tej mierze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku :DTo białe warzywo jest nieosiągalne dla mnie :D Wolę na nie tylko patrzeć i podziwaić jego wsapniałe kształty :D Mateczko 😭 Wybacz ,ale ja uwielbiam ogórki :D ten ich kształt i smak... Czy dostanę rozgrzeszenie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwyczajna ...:O:O:O:O kłamczucho 😡 ja pamiętam co zeszłego lata robiłaś w Gdańsku 😡 nie wmawiaj mi że tylko kształty podziwiałaś😠 Rozgrzeszenia nie dostaniesz:D:P ps. Modle się by tego NIGDY nie przeczytał :D:D:D:D chyba by mnie udusił :D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku :D Troszkę polegiwałam na tym antyku,ale tylko dlatego, żeby ocenić jego stan (zresztą świetny,nie wymaga renowacji). O niczym innym jednak nawet nie śmiałam marzyć :D Ten ideałnie dla mnie :D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, Mateczko 😭 buuuuuuu Co ja zrobię, że uwielbiam wylegiwać się na wersalce i nawet nie przeszkadzają mi insekty? 😭 Wręcz lubię jak są obok mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×