Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwyczajna kobieta

Zakon kafeteryjnych maniaczek

Polecane posty

Moja szefowa już przymyka oko , wie że tutaj sobie stukam ....i jeszcze mnie nie zwolnila :D Ważne że robota jest zrobiona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , bo powoli ale sutecznie przyzwyczaiłam ją do tego że sobie tutaj siedzę :D Wie ,ze miałam ciężkie dwa lata , więc teraz chce mi to pewnie wynagrodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko - jestem pewna że i tak nie siedzisz więcej ode mnie :P W pracy prawie cały dzień i niestety każy wieczór - to mój standard .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej siostrzyczki !! 🖐️ Nie za dużo tych medytacji w necie? W zakonie trzba dbać nie tylko o duszę ale i o ciało! Zrobią się wam kwadrtowe tyłki od tego ślęczenia przed kompem :P Jako kandydat na Waszego przeora zarządzam pół godziny gimnastyki. Proszę przywdziać odpowiedni, niekrępujący strój )najlepiej taki jak na fotce z linka) http://www.bebaretoo.com/images/free_nudist_pictures/nude-exercise.jpg i ćwiczymy!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A..... to nie przeszkadzam :) No to proszę.... w tył zwrot.... stajemy w lekkim rozkroku.... nogi w kolanach proste.... i głębooooki skłon! Ach... Jak ja lubię jak dziewczyny troszczą sie o swoją sprawność ;) Aż miło popatrzeć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×