Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwyczajna kobieta

Zakon kafeteryjnych maniaczek

Polecane posty

No cóz - też miałam do popisania w tym temacie , ale dopiero teraz ta historia wyszła , na innym topiku i oczywiście przez przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kobietko :) Chciałabym powiedzieć - nigdy wiecej ;) ale tego nie da się przecież przewidzieć , tym bardziej że jestem wolną osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mniej więcej wiesz jak sie moja historia skończyła . Bolesne to było - ale trzeba sie otrząsnąć , choć przeszłość jeszcze sie za mną cały czas ciągnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć Kobietko , jesteśmy w ogóle do siebie bardzo podobne .No i pewnie mamy te same przeżycia . Daje sobie jeszcze teraz czas , a potem .... zaczne chyba wszystko od nowa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewnie 2 latka młodsza ode mnie :) Oj ... tutaj musiałabym wymienic chyba za dużo naszych zalet :D Zaraz by się wszystkie chłopy zleciały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tutaj ciągle na kafe przeboje z facetami :D Na tym topiku gdzie piszę to największa rozrabiara chyba ze mnie jest :classic_cool: Niestety Wy znacie sie dłużej - ja teraz postaram sie Was lepiej poznać ale na razie we mnie pewna doza nieśmiałosci jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×