Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Natalka*

o co chodzi? czy to ciąza?

Polecane posty

Gość Natalka*

No więc tak. Zacznę może od początku. Otóż dnia 20 stycznia miałam bliski kontakt z chłopakiem..Najpierw zrobiłam mu "loda" .. spóścił się także spermy nie było już chyba wiele w nim. ale później on postanowił że zrobi mi "palcówe" i tak tez bylo. Jednak w pewnym momencie dałąm ponieść się chwili i pozwoliłam mu by wszedł na chwilę we mnie. I tak też zrobił. Trwało to.. bodajże z 10 sekund. Po tym wszystkim już sama nie wiem co się ze mną dzieje.Plecy na 2 dzien po stosunku strasznie mnie bolaly. Kilka dni pozniej lewa strona brzucha i na dole lewy jajnik. Miałam okres 1 lutego lecz taki inny. Nie jakieś plamienia czy coś .. bo być był .. tylko krószy, bo z 2 dni (ale obfity jak zawsze). do tego czasu jeszcze żadnych nie mialam objawów ktore mogly by swiadczyc o ciazy.Do marca od tego czasu zrobilam juz 8 testow i kazdy byl negatywny. Nastepny okres(rowniez krotszy bo tez 2 dni )mialam w marcu. ale tez zadne plamienie tylko normalna krew *jak w okresie* hmm .. nie miala bym zadnych watpliwosci co do ciazy jednak od jakiegos czasu bardzo bola mnie plecy i lewa strona brzucha i dosc czesto oddaje mocz.glowa mnie czasem booli .nie wiem juz sama co mam myslec. strasznie sie boje, wiec moze te objawy sa spowodowane stresem. nie wiem . ale juz sama nie wiem co mam robic. ta niepewnosc mnie dobija. dzis mamy 23 kwiernia i w kwietniu jeszcze okresu nie mialam . mam dosc duzo wydzieliny(taka rozciagliwa jak przed okresem). hmm dzis zrobilam test i rowniez byl negatywny. czy po 3 miesiacach od stosunku test wykryl by juz ciaze. wykonuje go rano z porannego moczu takze wydaje mi sie ze powinien juz wyjsc. i jesli powinien to kreeska powinna byc juz widoczna mocno czy tak lewno lewno?. odpowiedzcie mi prosze bo strasznie sie boje. nie moge miec teraz dziecka w tym wieku . wydaje mi sie nie mozliwe zebym byla w ciazy ale no coz.. odpiszcie blagam:* dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×