Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajka że to ja

taniec z gwiazdami D

Polecane posty

Maniuś, nie ma złego co by na dobre nie wyszło ;) Tym sposobem będziesz nam swoja osobą :o umilał czas ;) Storczyk gigantycznych rozmiarów fiuta mam też na tapecie pulpitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam się cieszę :o wolę się opierdalać za dobrą kasę niż zapierdalać za połowę mniej :o a w lodówce też masz?:o pełna zamrażarka gigantycznych fiutów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jedna na forum z klocków lego miała :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie storczyk dziękuj tylko tej desce szufladowej co to się przed tobą otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko w zamrażarce, ale równieć upleciony pokaźny warkocz z suszu który zdobi ścianę kuchni, czasmi uszczypię szczyptę i dodaję jako przyprawę do bigosu :classic_cool: Powiem Ci, że mamy cos wspólnego ...tez wolę za dobrą kasę siedziec na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty juz w fantazji widze wszystkich bielizne oglądałes ;) echhh nie ma to jak dobra wybujałosc ;) Warkoczyk 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę stwierdzić że masz choojowe otoczenie :o :P A o bigosie będę pamiętał :o zapisałem sobie w moim notesie: Warkocz Komety - bigos nie :o Może my w jednej firmie pracujemy :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie...kto wie...;) ale nie widze wokół siebie inteligentnego malkontenta :D raczej więcej tych drugich niz pierwszych :P o jaki otoczeniu tam gęgasz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułbys się zagrozony ??? :P Początkowo są dla przyjemnośc ;) ale jak się znudzą i staja się bezuzyteczne słuza jako użytkowa dekoracja, badź idą na karmę dla bezpanskich psów lub też co bardziej wartościowe okazy, po skruszeniu jako afrodyzjak do podawanych potraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajfusa od bigosu?:O raczej jądra od jajek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v22 suszonego i mielonego jako afrodyzjak i przynęta dla potencjalnych następnych kandydatów ;) oczywiście po uprzednim wyssaniu jego zawartości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warkocz tylko nie mów o ssaniu :P bo mnie nachodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam :P Giętki masz farta żeś daleko :P....a moze pecha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×