Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość STUDENCJA
DZIEWCZYNY, JAK PRZYJMUJECIE WYTRYSK W GG, CO WTEDY ROBICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka
a niby dlaczego? podziel sie swoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeper
@akademiczka. słonko drogie, toż to właśnie chodzi o to, by zrobić deep throat-a w pełnym wzwodzie i do końca. osobiście staram się robić to tak głęboko jak to tylko możliwe. "zatopiam" twarz w jego podbrzuszu, tak by jak najwięcej zmieścić. część "ogonka" :-) jest przecież schowana jak korzeń. @studencja. jeśli chodzi o mnie, to ja przyjmuję wytrysk tak jak na tym filmiku: http://video.xnxx.com/video88682/deep_throat_girlfriend mój facet tak lubi najbardziej kończyć :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDENCJA
deeper, powiedz mi jak jak się odtwarza te twoje filmiki, a poza tym jeśli dobrze ci to wychodzi, jak odbywasz samo przełknięcie, czy połyk jest zawsze, czy przy głębokiej penetracji jest bez przełknięcia, gdzie jest ta granica? czy stymulujesz go poza gg a na sam wytrysk wprowadzasz głębiej czy masz go głęboko cały czas, kto wykonuje ruchy frykcyjne -ty czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujny
Zazdroszczę Waszym facetom ;) Gospodyni08 nie szukasz innego kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariol
Dziewczyny, piszemy tylko o tym, jak to my robimy dobrze naszym facetom, jakie pragnienia ich spełniamy, o tym jak długie mają fujary i jak głęboko się spuszczają. Pomówmy również trochę o sobie, o naszych potrzebach i marzeniach, otym jak to oni się nam odwdzięczają, kiedy i jak my szczytujemy; czy miałyście może orgazm podczas wytrysku w GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koti
We wszystkich poradach przy nauce głębokiego gardła każą "rozzluźnić gardło". Ale jak mam to zrobić?????? Tego nikt nigdy nie wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia123987
Ok więc postaram Ci sie to wyjaśnić chociaż to nie takie proste. Po pierwsze musisz być podniecona mocno podniecona żebyś już była mokra dobrze jakby wcześniej zrobił Ci minetkę. Po drugie podchodzi do tego na luzie z myślą że chcesz to zrobić ale niekoniecznie odrazu dziś musi sie udać. Potem poprostu wkładasz go powoli ale z przekonaniem, nie przejmuj sie dużą ilością śliny facetów to podnieca, nie przejmuj sie odruchamy wymiotnymi na początku muszą być i stopniow wkładaj go coraz głębiej za każdym razem coraz dłużej przytrzymująć w środku w końcu sie "rozślizgasz" i gardło się przyzwyczai a wtedy wsadzasz go do końca i powoli zacznij poruszać nim w środku. Wszystko rób pomału, spokojnie nie spiesz się masz tyle czasu ile potrzbujesz każdy normalny facet to zrozumie jeżeli chce to od Ciebie dostać. Innego sposobu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara84
Podnoszę temat!! Dziewczynki no piszcie jak wyglądała wasza nauka gg też bym tak chciała zaspokoić mojego miśka ale trochu się boje że nie wyjdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trela
ja tam swojemu kochanemu udostepniam trzy moje dziureczki.....GG ....mocny analek....cipunia, ale w innej kolejności...na pewno nie poszuka szobie innej.....kofffam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trela
W ogóle tak sie boję żeby nie odszedł do innej, że wydłubałam sobie oko aby udostępnić mu czwarty otworek :D Mój misiaczek uwielbia mnie walić w oczodół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga46656
a ja wam powiem, ze zaczelam probowac nie pytajac mego lubego o zgode :) straaaasznie mu sie to podobalo. oczywiscie poczatki byly trudne i nie potrafilam wziasc calego, ale w koncu mi sie zaczelo udawac. tylko jego to tak podniecalo, ze za pierwszym udanym razem kiedy wzielam go calego, spuscil mi sie w gardlo i wtedy zaczelam wymiotowac :/ na dodatek takze przez nos bo buzie mialam zapchana :D bylismy w pozycji 69 i zarzygalam mu brzuch.. strasznie mi wstyd bylo, ale po tych doswiadczeniach wiem juz co i jak i robi mu tak dobrze, ze doprowadzam go do jekow i stekania i strasznej przyjemnosci a sama mam odlot przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga46656
I powiem wam, że strasznie mnie te jego jęki podniecają :D Tak sapie cichutko, dyszy, wybałusza oczy i jęczy "tylko już nie rzygaj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moj drogi,ale w seksie wiekszosc rzeczy jest oblesna.nikt sie tym jednak w trakcie nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia3487
mam taki problem. Bez problemu wsuwam go na 13-15 cm, zero odruchu wymiotnego. Ale dalej ani rusz. jakby mi się gsrdło skończyło. Nawet mocne dociskanie nie pomaga. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica1
ale co mam robic jak wejdzie praktyczbie caly ale pociaga mnie za kazdym razem po kilku wlozeniach juz nie moge wytrzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdfilm
No filmik jak znalazł to już chyba dziewczyny macie odpowiedz na wszystkie nurtujące pytania, po pierwsz to jest możliwe po drugie trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodnoszęTemat
Dziewczyny i co sądzicie o tym filmiku może to dobry pomysł wcześniej tak poćwiczyć na takim rekwizycie, nauczyć się reakcji swojego gardła w spokoju, a potem już łatwiej chyba zrobić to partnerowi gdy wiemy na czym stoimy hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaa krk
Z początku trochę mnie ten film przeraził i pomyślałam jak ona to robi!!?? No ale w końcu jeżeli to robi i się jej udaje bez odruchu wymiotnego to się da! Szczerze zastanawiam się nad zakupem takiego członka żelowego oczywiście przez neta zamówie wole uczyć się sama niż przy partnerze odrazu. Co mi szkodzi nie nauczę się to nie, a jak się naucze to mój misiek będzie szalał z rozkoszy, a to dla mnie najważniejsze:) A wy jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaNH
Wiesz i tak wszystko zależy od podejścia, jak którąś to obrzydza to choćby ćwiczyła przez rok nie wsadzi go całęgo bez oporów, a ta co bardzo chce tego dokońać to uda jej się szybko i będzie czymś normalnym poprostu sprawianiem przyjeności mężczyźnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosławWspaniały
RACJA, tylko oprócz tego są też takie dziewczyny, które się poprostu tego boją tzn(raz że nie umieją), a dwa chciał by spróbować ale uważają to za coś nie na miejscu jak takie przekonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezus Gonzales de Ramirez
Gorąca lalunia na tym filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosławWspaniały
NAjpierw zobacie filmik!! Potem proszę o odp. czy takie rzeczy według was to tylko zarezerwowane są dla tzw. "dziwek" (ogólnie chodzi mi tu o gg z partnerem) czy normalna kobieta też może się na coś takiego zdobyć bez negatywnych odczuć dla siebie ?? (Co powoduje te negatywne odczucia jeśli są??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Sadze ze to jest indywidualne podejście każdej Kobiety .Jedne to lubią inne nie , niektóre nie wezmą członka do ust ale lubią być pieszczone w ten sposób i kółeczko się zamyka. Ilu ludzi tyle upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA NIEBIESKA
ROBI SIE TO TAK JAKBY SIE POLAKALO WODE ::: z polykiem ptaszka sie bierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×