Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość Maria1985
Cóż dziewczyny, ja jestem chyba ulepiona z innej gliny. Dla mnie jest to poniżające i nigdy nie upadnę tak nisko by samej sobie uwłaczać. Wam jakoś też nie wierzę. Niektóre kobiety potrafią dla mężczyzn stać się szmatami, stoczyć się, byle zaspokoić jego chuć. Każda z nas postępuje jednak według własnego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara lodziara
moj facet ma 19cm a ja uwielbiam wsadzac go calego, to ja czuje jakbym miala nad nim wladze ]:-> Na poczatku nie umialam, potem gdzies przeczytalam zeby wsadzajac go otwierac gardlo, tak jak to sie robi podczas ziewania, i dziala:) ale chyba potrafie to robic tlyko gdy jestem mocno podniecona bo gdy kiedys probowalam to powtorzyc z ogorkiem to nie wyszlo :P Maria1985, zal mi Cie za Twoje purytanskie, ograniczone poglady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpływam sie jak tak robisz
O tak dziewczyny róbcie tak swoim facertom to jest boskie wiem że trudna technika ale warta nauczenia się nie mogę opisać co wtedy czujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedźmy po Marii, niech sobie trzyma cnotę nawet do końca życia, ale wqrwiła mnie tym tekstem \"Niektóre kobiety potrafią dla mężczyzn stać się szmatami, stoczyć się, byle zaspokoić jego chuć.\" nie masz prawa tak mówić - nawet jeśli jesteś zakonnicą, na co mi wygląda no sorry, to że Ty masz poglądy ze średniowiecza, a ja mam mojego mężczyznę ukochanego z którym robię co mi (nam ) się podoba nie znaczy że masz jechać na mnie jak na dziffkę. sorki- nie puszczam się, nie zdradzam, a seks wypływa z miłości. Miłość wielka to i seks wielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni 08
jesteś głupi i masz wszy............... w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadanda
mi jest niedobrze nawet jak myje zeby :/ wiec co tam marzyc o innych rzeczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa kobieta ma byc specjalist
specjalistką w każdej pozycji seksualnej....to pokażcie mi choc jednego faceta który stara się dobrze opanowac oral... ja jeszcze takiego nei spotkałam a w sumie nic więcej nie musicie się uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zznam sie na tym
moj facet jest specjalist w tej dzidzinie, zreszta we wszystkich innych zw. z sexem tez jest. Ale mi sie kasek trafil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opanowalam te technike...ale musze stwierdzic jednoznacznie ze duzo zalezy od naturalnego wygiecia penisa...najlepszy jest taki ktory wygina sie w dol..wtedy wchodzi w gardlo calutki a facet wtedy miauczy...miauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1985
Moim zdaniem, jest tu coś nie tak. Myślicie do przodu, ale poruszacie się wspak. @---> Asisko19 Przepraszam. Ostatnią rzeczą o jakiej pomyślałam - to by Ciebie wkurwić. Niebierz proszę, mojej opinii tak głęboko(!) do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraduś
Miałczydelo jak to miło czytać :-)) Moj wlasnie ma chyba taki kształ o jakim piszesz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradus-wiec zabierz sie hyzo do roboty!i zrob to najlepiej w pozycji jak przy 69 ze zwieszona glowka...wtedy bedzie idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ćwiczę
a ja ćwicżę na bananie i nie wchodzi do końca. każda jama ustna zbudowana jest inaczej tak jak nasze małe. dławię się za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miuczydełko coś kręcisz :-)) Jeśli wg Ciebie najlepiej aby był wygiety w dól to przy" 69" to sie zmieni i według Twojej teorii dupa. Więc albo coś pokręciłaś albo zapomniałaś jak to było. Musisz czym predzej sprawdzić i zajać stanowisko w sprawie :-)) aby faceci mogli robić Twoje ulubione miauuu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaumiaumiau
nie ma chetnych do nocnych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodabezdoswiadczen
Nie smiejcie sie ale niemam doswiadczenia dlatego pytam.Czy trzeba wsadzać go sobie az tak głeboko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmml
ciekawe czy to jest wykonalne w moim przypadku... mój facet ma ponad 20cm, jest idealnie prosty i b.gruby.staram sie ale na razie przyjmuje gdzies 3/4:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni 08
mnie się udało. może dlatego że u mojego jest jednak krótszy. życzeł sobie abym mocno zamknęła usta przy jednoczesnym wciągniętym powietrzu. i tak co jakiś czas łapałam powietrze. poza tym głaskałam prostatkę. podobno takiego odlotu jeszcze nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni 08
całej spermy niepołknęłam tylko polewałam sobie twarz. trochę było mi szkoda, bo jalubię to ciśnienie tam na dole w cipeczce. takie miłe cieplutkie łaskotanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda084
Tak dziś się zastanawiałam, który jeszcze otwór swego ciała mogłabym przystosować do przyjęcia penisa mojego mężczyzny. Nie chcę by się nudził przy mnie, chcę wciąż go czymś nowym zaskakiwać. Myślałam nad jedną z dziurek w nosie, co myślicie o lekkim poszerzeniu ich chirurgicznie? Próbowałyście tego kiedyś? Dla mojego mężczyzny zrobię wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej 1111
zrób sobie otworek w krtani. tam zmieści się 50 cm. ja tak zrobiłam . fontanna z dwóch stron murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pu
pusto jakos i smutno kiedy nie słychac miauumiauu :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ćwiczę
wszystko ok. tylko partnera brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni 08
prawiczek - podziwiam cię i szanuję. w tym wieku /o ile nick świadczy o wieku/ może to być normalny odruch. ale w przyszłości zmienisz zdanie tak jak ja. do teraz żałuję straconych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×