Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejnataka

wiem, ze to kolejne marudzenie, ale znow mam dola i nie wierze, ze znajde milosc

Polecane posty

Gość kolejnataka

czasem mnie lapia takie doly,ze po prostu wiem, ze nic w moim zyciu sie nie zmieni:( znow to mam.dzien za dnem leci i wiem, ze tak bedzie zawsze, ze nie spotak Go. :O sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti33
nie przejmuj sie to chyba pogoda ja dziś mam to samo i chce mi sie wyć witam w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła bladynka
ja uwazam ze kazdy znajdzie swa milosc tylko musi byc cierpliwy milosc przyjdzie z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna i samotna...
Ja juz od dluzszego czasu tak mam... Jestem w dolku psychicznym i nie potrafie sie podniesc... Tak bardzo zazdroszcze moim przyjaciolkom, ktore maja zapatrzonych w nie facetow :( Ja jestem taka beznadziejna... :( nie wierze w to, ze los sie odmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła bladynka
to uwiez z napewno poznasz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
fakt. marudzisz. wcale nie trzeba szukac. ona czasem przychodzi sama i nieproszona. zmienia czlwieka, jego zycie, nie rzadko rujnujac lub przewracajac wszystko do gory nogami. chcesz milosci? takiej prawdziwej? znajdziesz ja. ale nie jest powiedziane, ze wtedy bedziesz szczesliwa. pomysl teraz nad tym, czy warto dzis marudzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
no dziewczyny, to chyba ta pogoda, hormony buzuja:) ja juz praktycznie mam jednego upatrzonego, ale wszystko zniszczylam, bo w ogole nie reagowlaamna jego sygnaly, teraz wiem, ze jest to fajny czlowiek..leee, czemu jestem taka opozniona,moje marzenie teraz, to chcoiaz go spotkac, pogadac i zeby okazalo sie, ze on cos cagle do mnie..a ja do niego. bo moze teraz go faktycznie wyidealizowalam:O ilemacie lat? nie jestescie beznadziejne.. szkoda, ze niektorzy tak musza dlugo czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
jak ktos jest dlugo sam, to chce w koncu zobaczyc jak to jest byc w zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
nie marudz juz:) napewno niejest tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
sorry, milcze juz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
wiesz, nie zdajesz sobie chyba sprawy z tego, jak mozna byc samotnym bedac z kims. to jest dopiero temat do marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
z doswiadczenia nie wiem, ale co nieco o tym slyszalalm. no i wyobrazam sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
glowa do gory, piers do przodu i z usmiechem przez zycie. szkoda twojej mlodosci na marudzenie, ktore badziej pasuje znudzonym zonom:)i sfrustrowanym facetom. trzymaj fason dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
masz racje. jednak tego typu slowa na mnie dobrze wplywaja, jak ktos pociagnie za warkoczyc i postawi na nogi. kurrde, nie daa sie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
wszystko sie da, uwierz na slowo:) i zycze ci,zebys kiedys nie marudzila z nadmiaru milosci:D to tez moze byc dosyc bolesnym doswiadczeniem:) taki np.apsztyfikant ci sie trafi, ze:O no to jak ci lepiej po moich :O nudzeniach, to prosze o usmiech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
tam wyzej mialo byc oczywiscie "kurrrde nie daM sie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnataka
usmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×