Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość jarek na erotyku
no nareszcie masz dziewczyne tylko nie skrzan wszystkiego tak jak z pozostalymi postaraj sie chlopcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek to menel
jarek pierdzi w poduszke a nastepnie sie narkotyzuje, stad te jego szalenie inteligentne i ciete riposty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek to menel
jarus poszedl lizac swoj owlosiony odbyt, lubi takie zabawy, lubi ten smrodek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubi to niech liże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek to menel
dlatego ma taka pomarszczona i sfatygowana skore na szyi z tylu-zauwazylyscie na zdjeciu, jaki ma kark? zeby miec lepszy dostep do wlasnego odbytu:D poza tym dorabia sobie nocami w austrackim barze latino, gdzie zbiera fistaszki z podlogi pod koniec imprezy:D dlatego ten nadmiar skory to mus u niego w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam że ta skóra jest
taka od noszenia obroży, czego to się człowiek na kafe nie dowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodzik
Translate dlaczego piszesz na pomarańczowo jako \"Jarek na erotyku\"? Wstydzisz się z Jarkiem pisać na czarno? Przecież to tylko radar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap jest spoko
o detektyw/ka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz ze spamem kredytowym
Jak Ci wyskakuje reklama kredytu, to wpisuj jako imię i nazwisko: Kur.wy spamerskie, tel (022) 997, email - policja@o2.pl Zasypiemy ich także spamowymi ankietami. Ja wypełniam tak za każdym razem kiedy mi wyskoczy. Ewentualnie wymyslam imię i nazwisko i podaję telefon do o2 i email do o2. dane są na stronie głównej na samym dole. Jak wszyscy na kafeterii by wysyłali kilkakrotnie takie zespamowane ankiety, to szybko by przestali się ty nachalnie reklamować, a ile mieli by roboty z przebraniem właściwych wiadomości od naszego spamu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co? :O w nocy to ja nie miałam czasu siedzieć na erotyku :P miałam erotyk na żywo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chujowina_2
Jarek_84 (jarek_84@notowany.pl) dzisiejszy dzień zaliczam do gupich bo: - spałem tylko 3 godziny i potem zasypiałem na stojąco - mało zjadłem - zrobiłem sobie bube - leciała mi krew - zmęczyłem się - spociłem się - obszczekał mnie jamnik - nic nie bzyknąłem ale spełniłem dobry uczynek i w nagrodę nie będą mi się już diabły śnić Ale ty jestes delikatną ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już tylko my zostaliśmy na tym topiku?Ja nie wiem, gdzie się nie pojawię, tam wszyscy znikają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×