Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Floriana nie przesadzaj z takim podejsciem to rzeczywiscie sie nie zadomowisz:) znam pelno osob, ktore sie tu odnalazly:) uwierz, ze sie da tylko wyjdz do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dziś nad jeziorem... w lesie w sumie też :) a teraz chcieliśmy iść jeszcze na dłuższy spacer, ale deszcz zaczął padać :O może przejdzie to jeszcze pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate>>>dziękuję:) Nie wiem skąd przekonanie, że za Tobą nie przepadam, raczej Cię nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś odniosłam takie wrażenie, że jestem dla Ciebie niewidzialna a odrobinę się znamy - na starej dziarze trochę pisałyśmy razem :) Ten mail to nie ode mnie :O ale z treścią się zgadzam :D a w ogóle to Jarek nie podskakuj, bo będę Ci pisać gupie komentarze na nk :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ruszam jak mam w tym interes, albo przyjemność :classic_cool: mówiłam, że zrobiłeś się miętki :O i słuszne moje skojarzenie z ciepłym kluchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja teoria jest taka, że Cię nie banują bo zrobiłeś się nieszkodliwy, miły.... i w ogóle, że aż mdli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę często, ale Ty bywasz tylko na gupich tematach i na Ciebie nie trafiam :O no właśnie kiedyś dziara była fajna jak Ty, taśma z Tamari i robalem rzucaliście kurwami :D aż chciało się żyć :D a teraz to słodzizna, że czasem mam odruch wymiotny :O chyba przestanę tu bywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wtedy to przegięliście :D ale to nie z taśmą tylko jakiś facet nas wtedy chyba nawiedził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie już nie padał przed wieczorem już po deszczu byłam na spacerze za miastem polazłam w japonkach i cały piach przykleił się do moich nóg 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywałam jak byłam mała, teraz się wstydzę ;) w tej kwestii zdania nie zmienię :O nieogolony facet okropnie drapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może faceta swędzi :O ale mnie np. drapie :O i potem mam czerwone policzki i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubię myć ucha :P jedyne czego nie lubię myć to włosy bo z moją peruką mam ciężko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×