Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Translate, to mnie tez by sie odechcialo jesc :)) Dobra, na pokretne tlumaczenia jaro nie czekam. ( A ja cie tak chwalilam Turkusowej! ) Ide spac, dobranoc Panstwu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarno białej: co za ohydne insynuacje:-O do jarka: nie bedzie nigdy seksu miedzy nami 😠 do translate:jarek mnie nie wyklina bo niedawno wyznal mi milosc i teraz mu glupio:P a ja go nie wyklinam bo robie to tylko jak on zaczyna, tak mi sie wydaje:) ogólnie: musze sie poskarzyc, glowa mnie strasznie boli i ciagle mam goraczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran niestety po tym wszystkim jest to niemozliwe:-O wrecz niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
, jak minął wam dzień, żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tran za od na meila:) jakby co to obserwuj a sama zobaczysz, ze mamy chyba racje:-O w sumie szkoda, ale no sa gorsze przypadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka obserwuje, obserwuje :) i myślę, że ten przypadek nie jest taki tragiczny trochę tylko pokręcony :) a ty Jarek jakieś pilne remonty wykonujesz, że taki zmęczony codziennie jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty? jest wręcz odwrotnie :) życzę Ci bardzo dobrze :D dobra dziewczyna to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam przesadzasz :O nie wszystkie takie są widocznie do tej pory nie miałeś szczęścia i trafiałeś na materialistki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mnie koniecznie zdenerwować 😡 dobrze wiesz, że nie takie zwracanie mam na myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dostałam, nie wien zaraz sprawdzę :) Jarek muszę sobie twojego posta gdzieś zapisać, żeby w przyszłości móc Ci wypomnieć żeś gupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka przeczytane, odpisane :P ja browarka nie lubię :( więc piję sobie herbatę miętową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, sprawdze jutro:P a ja kocham zimny browar, czekolade i jeszcze pare innych rzeczy o ktorych pisac nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×