Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ja, ale tylko na sucho słowiczka, dobre to :D właśnie doszłam do wniosku, że muszę wybrać się do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak inaczej na mokro, jeśli nie na mleku? :O pamiętam, jak zawsze rano przed szkołą mama mnie katowała zupami mlecznymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy twierdzą, że jesteśmy nudni ;) a może by się tak też popisało dla odmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, gwardia... jesteśmy fajni .... no może oprócz Jarka :O i otwarci na nowe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i moje drzewko dziękujemy :) a Jarek to wszystkich obraził, więc nie ma czym się przejmować :D mnie notorycznie obraża :O ale ja jego też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa taaaak :D ale to głupie jest :O bo przecież można sobie te płatki samemu w paszczy rozmiękczyć :) największa radość jest właśnie z romiękczania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam zawsze łyżeczkę płatków, memłałam, memłałam :D aż romięczyłam połknęłam, łyczek pićku i następna łyżeczka aaam :D sorry jeśli zepsułam Wam apetyt :D a tak a propos to ze 100 lat płatków nie jadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, poszaleli z tymi linkami :O pomarańczko, nie wysiliłaś się z tymi życzeniami :O ja głosuję codziennie na inną dziewczynę, bo ona miała fajne i oryginalne życzenia i nie chce mi się drugi raz wpisywać maila i czekać na potwierdzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było obleśne, to było smaczne :( o kaszach to niewiele mogę powiedzieć, z kaszą jem tylko krupnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa ale to wyuzdane:P a ja jestem chora i temp mi ciagle rosnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o współczuje :O mnie też coś zaczyna brać wczoraj wieczorem miałam stan podgoraczkowy, ale dziś na razie ok Jarek co to ma być? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe stare ale jare no wez ja drugi tydz jestem chora, teraz na zatoki mi padlo niedlugo bede miala gluty z krwia jak pare lat temu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran mowie Ci lykaj witaminki i cieplo sie ubieraj jakaa zaraza panuje:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie zakupić jakieś specyfiki a ubieram się ciepło, czasem mam wrażenie, że wyglądam jak ludzik michelin :D idę coś zamiast obiadu zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam i zaraz pekne:-O a wcale duzo nie zjadlam ale jakos sie nazarlam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×