Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

dobra to moze inaczej masz zjechane poglady, uprzedzasz sie do czegos i wyciagasz mylne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale racje mi przyznales tez mam wlasne poglady ale sa nie zjechane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu twoja wypowiedz nie ma sensu kurwa Jarek myslalam ze pieprzenie bez sensu to domena kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie krzywisz? no coz, wiem, ze prawda boli czasami matko ile prawik i kropka ma tematow :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tez mily, mozna mu ufac i na niego liczyc nie znasz go a ja tak wiec zamilcz lepiej i go przy mnie nie obrazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys pisal z kims bardzo czesto przez prawie rok i gadal z ta oaoba przez telefon to tez bys mial jakas opinie wiadomo ze real to cos innego ale ja ufam kropce i wiem ze dobrze robie:) za to od takich jak Ty trzymam sie z daleka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEDZMY ZE jakby patrzec na sama sfere netu to mialam sporo takich okazji poza tym uwierz mi ze on jest normalny, zadna pipka nie jest nie oceniaj ludzi w ten sposob wg 90% userow kafe jestes zakompleksionym, chorym na glowe i sfrustrowanym matołem?? zgadzasz sie z tym?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''podobnie jak Cream jest miły bo jest pipką i boi się być asertywny oraz nie ma nic ciekawego do powiedzenia '' - ktoś go widział niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzysz przez pryzmat jego wypowiedzi odnosnie seksu ok Tobie sie moze wydawac to chore jak to zrobi to zmieni zdanie poza tym ja z nim nie pisze o seksie tylko o wielu innych rzeczach i jest normalnym kolesiem, wcale nie glupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię zapach skoszonej trawy ;) Cremik już chyba trzy tygodnie nie włazi na kafe; silny chłop:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobi Ty sie martw o siebie kurwa frustracie seksualny:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tobie piszę Jarq duparko:classic_cool: tyś taki doświadczony, miły i wyrozumiały... i ładne oko masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek zreszta nie madrzyj sie tak lazisz do burdeli tylko a tam ars armandi raczej na niskim poziomie wiec pewnie jestes kiepski w te klocki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie ma burdeli meskich dla kobiet?:-O OO, WIEM ja zaloze 1 i zbije kupe forsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placic facetowi za seks czy byc meska kurwa... co jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mialo byc cos waznego jak np mama:P albo chociaz ogryz:-O wyjdz gdzies w weekend, poznasz jakas laske i ten teges to naprawde proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjscie gdzies i poznanie kogos fajnego to tez odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×