Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Go艣膰 Alter go艣cinnie
Hehe Jaru艣, jak ja by艂em m艂ody i g艂upi, to tez tam jako艣 obcowa艂em z kobietami i te偶 wychodzi艂em na tym jak Zab艂ocki na mydle. Teraz jestem nico starszy i mniej g艂upi, ale jako艣 te kobiety przej艣膰 mi nie mog膮, a wr臋cz przeciwnie, dopiero teraz od paru lat potrafi臋 z nimi nawi膮zywa膰 jakie艣 bli偶sze relacje. I mog臋 z czystym sumieniem powiedzie膰, 偶e seks to tylko jedna z rzeczy, kt贸re mnie do nich ci膮gnie. Wcale nie najwa偶niejsza. Taki ze mnie niereformowalny go艣膰 :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Nieprawda po stokro膰 nieprawda :o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Mylisz si臋, dzi艣 jeste艣 gupi :P.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Chcia艂bym uprawia膰 seks z p艂yn膮c膮 w tle muzyk膮 z p艂yty "Above" Mad Season. Zajebisty album, zawsze mnie bierze co艣, jak tego s艂ucham. Eh, jestem jebni臋ty troszk臋 :o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Eh, co to znaczy 艂atwa? Kobieta nie ma prawa do seksu? Jak facet si臋 seksi to jest OK, jest m臋ski. Kobieta jest 艂atwa. Podw贸jne standardy? Ja uwa偶am, 偶e obie p艂cie maj膮 r贸wne prawa w tym wzgl臋dzie. Nie ma nic z艂ego w seksie, dop贸ki nie krzywdzi si臋 przy tym innych ludzi. Zdrad臋 na przyk艂ad zawsze b臋d臋 pot臋pia艂. Zreszt膮 nie ma sensu tu dyskutowa膰, po co wyg艂asza膰 takie opinie jak ta wy偶ej? Z oczywistych powod贸w jest to du偶ym nietaktem, bo tak naprawd臋 my si臋 tu wcale nie znamy. S膮 wyj膮tki, kt贸re maj膮 jakie艣 kontakty poza forumowe i mog膮 co nieco o sobie powiedzie膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No w艂a艣nie s膮 wyj膮tki tak jak napisa艂e艣 :P Po za tym Tamari zaraz w艣cieka si臋 na takie co艣 a przecie偶 my faceci lubimy j膮 denerwowa膰 i wzajemnie si臋 wyzywa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Po prostu nie lubi臋 tego okre艣lenia - 艂atwa, bo jest wed艂ug mnie niesprawiedliwe i stawiaj膮ce kobiet臋 w z艂ym 艣wietle, bez powodu zreszt膮 jak dla mnie. Ja nie lubi臋 Tamari denerwowa膰, po co mia艂bym to robi膰? Cho膰 bawi mnie, jak dopierdala facetom :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Wida膰 faceci na to zas艂uguj膮 :). 艁atwo dost臋pna - to brzmi jeszcze gorzej :o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Nast臋pny przylaz艂 :o, jutro Wam si臋 艂apnie co nieco :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艁atwo dost臋pna - to bardzo przyzwoite okre艣lenie nie ca艂kiem przyzwoitej kobiety. Zreszt膮 przyzwoito艣膰 jak i wiele rzeczy to poj臋cie wzgl臋dne. W r贸偶nych kr臋gach np. moherowych beret贸w :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Ot贸偶 to, to poj臋cie wzgl臋dne. A mohery mnie wal膮. Dla mnie Tamari jest kobiet膮 艣wiadom膮 swej seksualno艣ci i maj膮c膮 takie potrzeby. Jak ka偶dy zdrowy cz艂owiek. 呕e je zaspokaja, to znaczy, 偶e ma warunki i powodzenie. Te偶 bym tak chcia艂, niestety mnie kto艣 pokara艂 wygl膮dem :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Nie robi臋 z siebie pantofla Jareczku. Og贸lnie uwa偶am, 偶e faceci to ... Bardziej ceni臋 kobiety :).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uuuuuuupppppppppppp

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
A masz jaki艣 w tym interes, 偶e piszesz tutaj to co piszesz? Tak z ciekawo艣ci pytam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Temat rzeka, ale fajnie si臋 gada na te tematy. Kobiety te偶 gadaj膮 o facetach - wymieniaj膮 si臋 do艣wiadczeniami itp. a my ju偶 nie koniecznie i dzi臋ki temu czasami maj膮 przewag臋 nad nie艣wiadomymi niczego facetami :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Nawet na pewno masz. Id臋, pajacujcie dalej .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jestem w
szoku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×