Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ja już się wyspałam :) nie śniłeś mi się, tzn. koszmarów nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ja też się obudziłem, ale o 8:05, a potem zasnęłam i obudziłam się o 11:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zbokiem :O zjadłam 1/3 pojemnika lodów śmietankowo-czekoladowych Algida mmmm pyszota :) a teraz zimno mi jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek czytajac twoje posty
nie wierze, ze masz 24 lata bo piszesz jakbys mial 14 max dzieciaku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie błaznuj i skończ ten temat, bo i tak nic nie zdziałasz w tej sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek weź mnie nie załamuj
:O i nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Jarek.... Co te kobiety z Ciebie robią to aż żal mi doopę ściska jak na to patrzę.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałem Ci Jarku/Juliuszu że napiszę dlaczego jesteś żałosny . A więc: Wykreowałeś się na kafeteryjnego macho. I to jest OK.! Dałeś popis kunsztu prowokacji – pogratulować! Twoje antyfeministyczne teksty tych (a raczej te ) którzy brali je poważnie doprowadzały do szewskiej pasji.. Na czele z częścią Wysokiej Moderatorii… U tych zaś (jak ja) którzy traktowali je z przymrużeniem oka twoje inteligentne zagrywki budziły szczery podziw. Stałeś się kafeteryjnym gwiazdorem i antygwiazdorem zarazem. Duża sztuka! Dobra, starczy już komplementów…. Bo znalazło się na cafe kilka kobiet, które wyczuły ze jesteś cienki Bolek :P Że pod powłoką supermena kryje się zakompleksiony chłopczyna.. No i obłaskawiły Cię koncertowo! Owinęły Cię sobie wokół paluszka…. :o I to w dodatku najmniejszego….. :o:o I to w dodatku od nogi….. :o:o :o Odkryły z wystarczy Cię trochę dopieścić, pogłaskać, dać possać wirtualnego cycusia a z antyfeministycznego ekstremisty stajesz się potulnym, grzecznym i miłym dzieciakiem… Doprawdy , zawiodłeś mnie na całej linii….. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy: trzymają Cie na dystans.... :D Cycka zawsze mają w odwodzie :classic_cool: I przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate---> " 13:31 [zgłoś do usunięcia] Translate zmień nick, bo ludzie pomyślą, że z dzieckiem gadam " A wiesz, że tego posta nie przeczytlałem przed napisaniem swojego do Jarka :D Telepatia jakaś czy co.... :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłem że to miły i grzeczny dzieciak! :D Nie wiem czy potrafilbym zrobić z niego mężczyznę.... :o Trzeba by sporo nad nim popracować. A mi się tak nie chce.... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hahaha_
nie zryj tyle bo zrobisz sie pasztetem i jarus cie przestanie lubic:P a co do Bywalca - ma racje 🖐️ na tym topiku pokazales Jarciu swoje drugie oblicze. kobiety maja na ciebie negatywny wpływ. jeszcze mozna znalezc jakieś twoje inteligente riposty ale to juz niestety zadkosc a szkoda... pozdrawiam w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu to taki miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubię lody :O i już od tygodnia miałam na nie chcice, tylko zawsze zapomniałam kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek dostało ci się za mnie :D :classic_cool: cweluch bywalec się zdenerwował po jednym moim poscie słabeusz jeden :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hahaha_
to Juliuszku pokaż ryjkaaa Jarek - wazysz tylko 75kg? to albo z Ciebie chucherko albo kurdupel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hahaha_
przynudzacie chopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×