Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

przejmujecie sie ta pandemia grypy? po mnie zawsze splywaja takie newsy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zapowiedziała we wtorek, że jest bardzo bliska ogłoszenia pandemii grypy A/H1N1 (zwanej też świńską grypą), którą zaraziło się już ponad 26,5 tys. ludzi w 73 krajach i która zabiła 140 osób. Przedstawiciel WHO Keiji Fukuda wskazał, że obawy budzi systematyczne szerzenie się nowej grypy - która pojawiła się początkowo w Ameryce Północnej - w wielu krajach, łącznie z Australią, gdzie potwierdzono już ponad 1000 przypadków. Potwierdzenie ognisk choroby na co najmniej dwóch kontynentach oznaczałoby przejście z obecnej piątej fazy zagrożenia do fazy szóstej, czyli do ogłoszenia pandemii. Dotychczas w większości przypadków okazywało się, że grypa była zawleczona z Ameryki Północnej. Fukuda podkreślił, że WHO chce uniknąć paniki i stara się dopilnować, by państwa były dobrze przygotowane na wypadek ogłoszenia pandemii. AZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam się, że taka będzie odpowiedź :O Tamari mówisz o tej świńskiej grypie, czy jakiejś innej? Bo ja już się pogubiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandemia to określenie "trochę" na wyrost - jakoś nie widzę ludzi umierających dookoła Tran, zamierzam umyć się, ale dopiero jutro - napiszę Ci moje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus A/H1N1 to mieszanka świńskich, ludzkich i ptasich wirusów grypy. hmmmmmm ja tam moge zachorowac zawsze lubilam miec grype :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus to nie mieszanka - cząsteczki stojące na pograniczu materii żywej i martwej nie mieszają się... może być co najwyżej mutacją jestem taki zajebisty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki znawca
znalazł się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morda w kubel patafianie to o mieszaninie nie bylo moje akurat :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godz to ja mogę spać z palcem w... o ile nie muszę rano wstać do pracy a jutro nie muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spać mi się
też, może to ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×