Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

💤 pomarańcza, a co Ty sie interesujesz z kim my dyskutujemy? :O Mnie tam nie obchodzi z kim Ty się zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jarka
Synu nie odwiedzasz mnie, kiedy opamiętasz się, ożenisz się, założysz rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarusia_84mm
Jak znajdę chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
A obchodzi wlasnie i Ciebie tez ze ten idiota obraza Twoja kolezanke z forume:O Dzwina jest kazda laska ktora z nim pisze. A jaka roadocha kiedy walnie komplement Papierowka jest dobra i mila bleeeeeee a na innym topiku kazda Polka to kur....:O Ale Ciebie to Translate nie rusza, wazne ze przeciez nie pisze Tran to kur... zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z forume doskonale sobie z nim radzi i nie potrzebuje mpjej pomocy, czy też obrony. A teksty typu "każda Polka to kurwa" mnie nie ruszają w ogóle, bo ja kurwą nie jestem i cokolwiek Jarek_84 nie napisze, to i tak ze mnie kurwy nie zrobi :O więc czym ja mam się przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Ja kliknelam A Ty Translate to jestes dzik jesli tak rozumujesz. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazyliscie ze nie ma tamari
i jarka? czyzby sie spotkali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź nie gadaj mnie w nocy znowu porąbał :O mam całe nogi w kropki, a nie mogę się powstrzymać i zawsze rozdrapuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardziej wkurwia ich brzeczenie:-O ale zanim pojde dzisiaj spac to pozabijam wszystkie i zamkne okno-trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie blisko las i jeziora 😭 ale jak tu spać z zamkniętym oknem :( wczoraj zamordowałam jednego po omacku na własnej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas farta te co ja zabijam z reguly juz sa opite moja cenna krwia:-O co tu tak pusto ostatnio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, wyginęli wszyscy na wojnie :O ja też się powoli zwijam do spanie, bo cały tydzień mam 4:30 pobudka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
'Jagoda, zacznijmy od tego, ze my chyba jednak odrobinę lepiej znamy Jarka niz Ty i odnosnie tych k**w itp. - osobiscie mam przekonanie graniczące z pewnoscią, że nic z tych rzeczy o których Jarek pisze na innych topikach mnie nie dotyczy, ani żadnej z tu z nim rozmawiających kobiet ' No wlasnie kolejna gadajaca mnie to nie dotyczy wiec nie wazne co gada o innych kobietach, a gada bardzo bardzo duzo i bardzo bardzo wulgarnie. Pokaz mi Twoich znajomych a powiem Ci kim jestes-stare madre przyslowie. Beznadziejne kobity na beznadziejnym temacie zapatrzone w beznadziejnego faceta. Faceta(?)To nie facet chyba tylko jego profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja zauważyłam, że nie ma jarka i altera. czyzby się spotkali?" Wstrętne pomówienia :o. "to juz predzej" Aleś sobie teraz nagrabiła . Jakiś kutas zajebał mi pomarańczowego nicka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×