Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość sory jeszcze alter ma swoje
zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro jestem, czy to stanowi przeszkodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik rozne sa opinie na ten temat,ale nie ppwoinno byc prpblemu zacznij od najmniejszego rozmiaru i zobacz jak tam z wkladaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Ale chociaz ktos lubi altera w realu a ciebie buraku nikt, nullllll:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda tylko nie mamusia:-O jestesmy z jednego roku no ale prawda ze jarek mnie kocha, ale okazuje to w dziwny sposob, jak chlopiec z przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro trzeba rozluźnić się i próbować włożyć, podpaski mnie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
O lui nie ma pomyslu na riposte:D najlepiej udac ze ignoruje:D Tamari Jarek widzi w Tobie filar czy Ci sie to podoba czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Ano. Nie Twoja wina ze sie akurat buraczany w Tobie zadurzyl:D Taki Twoj juz krzyz Tamari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś - fakty, dowody... nie masz żadnego? to zamknij się :) a jak się nie zamkniesz i mnie wkurwisz jeszcze bardziej, to inaczej porozmawiamy, bo nie można tak bez konsekwencji obrażać kogoś i bzdur na jego temat wypisywać, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on ma jedna zdolnosc mianowiscie wszystko wie ze alter nie ma pracy i ze sie nie calowal nigdy, ze madzia jest dziwka, wie nawet ile chujow mialam w dupie genialny jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro podasz mi instrukcję:), dziękuję. Tesco nie boję się o błonkę, nie jestem nastolatką , żeby wierzyć w jej przerwanie tamponem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se wkleje cytaty : 00:07 [zgłoś do usunięcia] Złoty Tamari tez mnie odrzuciła powiedziała ze mam zakola "Życie jest jak puzzle, odpowiednio ułożone tworzą szczęśliwy obraz." Złoty 00:20 [zgłoś do usunięcia] robaczek41 weź wypie**alaj stary zboku albo andrzeju ch*j wie jak się zwiesz "Oda do c*pki" O c*pko słodsza od lizaka, lizana przez Prusa, Balzaka. Czemu nie wyrosłaś na łokciu lub brodzie, lecz koło d**y w tym największym smrodzie. klikniesh ? http://www2.bitnova.info/?p=946296 *naczelna paskuda tego forume* lemurek http://www.youtube.com/watch?v=aPWqmVmUldg http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3730260 &start=19680 Obraza mnie proszę zbanować robaczka41 przynajmniej na 48 godzin.Ona mnie ciągle atakuje. Z Góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam ------------- robaczek41 http://f.kafeteria.pl/profil.php?autor=12325 165 paranoik ! kolega nadaje się do szpitala psychiatrycznego. osoby niezrównoważone psychicznie nie powinny mieć głosu na forach. będę wdzięczna moim kochanym moderatorom za zablokowanie chorego człowieka pomóżmy mu w walce z chorobą i zablokujmy wspólnymi siłami ! ------------ obrażanie użytkownika,wulgarny słownik,zaśmiecanie topiku "Nicki zablokowane" za to mnie zablokowali :o od kiedy się blokuje za zaśmiecanie topiku ? :o a zablokowali mi ip :o nie, że nick.ip 😭 złoty to ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhahhahha nie mowilam ze ma zakola:D nie no udany jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu brak pomyslu na cieta
riposte, bosz co za czub:O i podpisuje sie pod tym co Tesco pisze, uwazaj sobie chlopaczku na slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes glupek robak
szukasz wularnych wpisow innych a jareczka popisow nie zauwazasz...on i tak kocha Tamari a Ciebie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, że ktoś nie siedzi w temacie a się wypowiada :D :P ps. co ja biedna zrobię ?! :( tak kocham jareczka, a on woli tamarcię :( ojoj. a ja mu tak nadskakuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zawsze usuwam posty Amanta, bo mnie wkurza najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek lemurek
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×