Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

mI mala nie narzekaj ja musze sie wykapac, przebrac, posadzic dupe w samochod i jechac do znajomych na chlansko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka nie pisz takich smacznych rzeczy. nie chcę grzeszyć myślą, mową i uczynkiem na kopenhaskiej :( a dziś to zrobiłam. zjadłam łyżeczkę musztardy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja pasuje milego pisania o jedzeniu Tran wiadomosc dla Ciebie: koty sa wgrane na dysk, wkleje Ci je jutro:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by cię szlag jarku :P leczo 😭 ps. ja w dzieciństwie to samo. to dziś to mam z musztardą i chlebem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetti 😭 ps. piszą, że kopenhaska to dieta wyniszczjąca i restrykcyjna. że okres może zaniknąć :D a ja właśnie dostałam karmazynowego przypływu :D już wiem dlaczemu takam była podkurwiona od wtorku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym mała mi :D :P : Dzień 1 i 8 śniadanie: 1 kubek czarnej kawy lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab) Dzień 2 i 9 śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 3 i 10 śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną Dzień 4 i 11 śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego( ugotować kompot ) Dzień 5 i 12 śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną lunch: 1 chuda ryba z cytryną - sok z cytryny dodać do pieczenia obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata Dzień 6 i 13 śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew Dzień 7 śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc obiad: nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czytałam kiedyś, że pomidory to są owoce.:) Lubię brokuły z bułeczką. Szpinak nie za bardzo, dbam o figurę, nie jem słodyczy, chipsów. Psy z fotek są urocze, ale jest dużo z nimi roboty, trzeba wyczesywać , karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Papierowe Nożyczki będziesz miała córkę czy syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamarka wyłowiłam wiadomość do mnie w tym gąszczu ;) Co tam Jarosławie porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam dopiero niedawno do domu, wyszłam z piesem, wzięłam prysznica i siedzę popijam herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobraź sobie, że nie pod łóżkiem wino jest, ale nie korkociąga brak :O nie bedę molestować sąsiada o tej porze winko musi poczekać do jutra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niezły dzień mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamari ja taki sobie, bo mam okres. Brzuch mnie boli, biorę tabletki, ale po jakimś czasie znowu mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×