Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

💤 ale sobie pospałam :O aż mnie ucho boli :O widzisz jarek jakie my jesteśmy łaskawe, że w ogole z Toba rozmawiamy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje królestwo opustoszało, co to za pogrom :o? Ciekawe kto mi podpierdolił tego nicka "Alter gościnnie", chamy niemyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moje niedopatrzenie. Nasze królestwo, moja królowo-boginio :D. A gdzie nasz niewolnik Jarosław :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahhahahhahhahahhahah:P nie wiem gdzie ta łajza, pewnie w swojej klatce siedzi jak zawsze o tej porze 🖐️ Krolu musze sie oddalic na chwile i ugasic pragnienie niedlugo wroce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak minął wam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne twoje :o nikczemny sługusie wiekopomnego jarosława.84 ! nic tu po tobie ! chapaj dzidę alterku ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypadałoby go wyprowadzić na spacer, jak myślisz? Może pokryjemy nim jakąś niewolnicę - niewolników nigdy za dużo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O ta woda ma dziwny posmak wylewam ja robak nie nerwicuj sie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie minął, tylko tyle mogę powiedzieć. Robaczku, co Ci takie zbereźne myśli chodzą po główce? Jeśli masz ochotę na dzidę Jarosława, to poproś. On każdej proponuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave wodzu :classic_cool: nie nerwuję się tamari, ale muszę napisać, ze za tobą tutaj lezą same parszywe gady :o zryty złoty :o poryty alter :o tamari jesteś jak puszka pandory 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik dzien minal mi w miare ok bylby calkiem ok gdyby nie to ze mnie bolal brzuch z przyczyn co miesiecznych:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, złoty przylazł za tobą :o nie chcę ich tutaj, bo przypominają mi o tym jaki bóg jest niesprawiedliwy krzywdząc takich jak oni byciem prawiczkiem do końca świata. dodatkowo ze zyebanym charakterem i kijowym wyglądem :o smutek i odrazę te kreatury we mnie wywołują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro mi okres skończył się dzisiaj. Też mnie bolał brzuch, czuję się wtedy pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zajebiscie krotkie cykle i mam ciote w sumie co 3 tyg zajebiscie:-O robak nie jestes obiektywna, nie znasz altera on nie lubi sie z jarkiem i dlatego jest ble ja sie o to klocic nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro jak radzisz sobie z okresem , gdy chcesz gdzieś wyjechać, ja czułam się fatalnie, piekło moje krocze. Nawet jak zmieniałam, dalej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to krocze Cie pieklo??:-O radze sobie normalnie:) tampony + tablety i da sie wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe jak wygląda taki frustrat?" Przejrzyj się w lustrze i odejmij 50% frustracji. Będziesz wiedział ;). Zryty niedojeb :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miałam podpaskę z watą, jak jest gorąco, okres jest obfity, nie czułam się komfortowo, brałam tabletki, co z tego, ból się powtarzał. Obliczam dni zawsze, kiedy chcę spokojnie gdzieś wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowik, jak się bierze tabsy anty, to biorac je bez przerwy można przesunąć okres, i wcale nie jest to takie niezdrowe, raz na jakiś czas jak tak zrobisz a podpaski są mniej higieniczne niż tampony (nie mówię oczywiście o sytuacji gdy aplikowane są brudnymi łapami :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku coz za nagla zmiana postrzegania siebie!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro nie wszystkie kobiety mają takie obfite, podpaska mi pomagała, skutecznie zabezpieczała przed pobrudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×