Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

a gdzie napisalam , ze go nie trawie?:-O to on mnie nie trawi ale mam to w dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka nie wierze Ci za bardzo, ale masz prawo do ukrywania pewnych faktow:) wiec spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawił was pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
one wszystkie na niego leca, chyba czytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co was pogięło z tym banitą? Okazywać cześć i szacunek nowym władcom a nie pierdolić o tym nieudaczniku co położył dziarę na łopatki :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tamari
nie wiem dokladnie ale wyglada na to ze olal te dwie szkoda ze nie napiszesz dlaczego bo duzo bab na niego leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma znaczyć "nawet"? To słowo było tam zupełnie zbędne. A zabawny jestem teraz bo chcę zrobić dobre wrażenie na poddanych. Później będzie tak jak zawsze ... I z bajką to ma niewiele wspólnego, a może ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebne zaraz floriana i tamcia:D TAMCIA to ja do kurwy nedzy:P olana sie nie czuje:) ide spac pa alter i psp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasz PAN udaje się na spoczynek. Oczywiście wierna straż będzie pilnowała moich włości. Królowo, już idę ... :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alter
musialbys wygladac jak on zeby cos miec ;) takie sa baby i nie zmienisz tego przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaahhaaaah
bo ludzie wiedza tylko to co przeczytali w ostatnich topikach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel nad kablami
Ja bede go zawsze podpierdalac , bo go nie znosze po prostu albo chociazby za jego stopke. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy beze mnie i ślicznej królowej ten top już nie istnieje? Żałosne :o. Tran, a Ty tu nie podżegaj czasami do buntu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:D sluchaj mamy wrzesien a moja mama przyniosla zajebiscie slodkie truskawki:) chcialam sie na nie rzucic a ona z tekstem ze to dla malego:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Chamstwo, powinna wiedzieć kto jest Jej dzieckiem :o. Ja sobie kupiłem przedwczoraj arbuza :D. Ale wiedziałem, ze to nienajlepszy pomysł. O tej porze łatwo trafić na przerośniętego, a takich nie da sie jeść. Niestety trafił mi się taki gówniany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie przepadam za arbuzem te pestki i ten cieknacy sok mnie irytuja:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knedli nie jadłem, ale pierogi ze śliwkami to często :). Wolę jednak z mięchem i cebulką :). A dzisiaj wpieprzałem bardzo ostrą pizzę :classic_cool:. Paliło jak diabli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja nie przepadam za pikantnymi potrawami za bardzo piecze mnie jezyk pozniej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie było takie przeciągłe basowe beeeeeee? Tak to zabrzmiało niestety :o. Słaba aktorka z Ciebie widocznie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×