Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

slowiczka nie masz zadnej blokady na nicka jak widac sa nowe porzadki wpisujesz kod raz a pozniej jedziesz dalej chyba ze strone zamkniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie WoW nie istnieje. Ale Starcraft to królował w kafejce w której pracowałem. Pogrywało się. Warcraft to już tak średnio mi podszedł, wszystkie części. Diablo miodne jak cholera. Nie no, fabryka hitów ogólnie. Czekam na jakąś nową markę od nich, coś planują podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wziąć pod uwagę to, że nie wypuścili ani jednej słabej gry " ty wlasnie obrazasz innych bez powodu i nabijasz sie z biednej moderacji" turlaj się szmato :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kojarzysz Lost Vikings? W czasach Amigi grywałem w to, fajna gierka. Też ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie swedza mnie wiec po chuj mam to robic?:-O podrap sie po dupie 🖐️ zegnam wyjatkowo ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, by swędziało coś, czego się nie posiada, nie uważasz? :classic_cool: cześć Sylwia i pamiętaj o gumach :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik w kazdym razie piszesz na forum, wiec jakos dalas rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ta liczba to zjebane i tchorzliwe pomarancze ktore nie potrafia napisac czegos co mysla ze swojego czarnego nicka znanego innym to szcerze mowiac jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo czarne nicki nie muszą już dwa razy kodu wpisywać... ale i tak na kafe jak zwykle wszystko działa tak, jakby informatykiem była samica :O chyba zostanę pomarańczą... to mniej zajmujące zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczność podwójnego wpisywania kodów mająca miejsce do wczorajszego dnia to nie wina serwerów tylko jakiegoś tęgiego mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym zabezpieczeniem byłoby wyświetlenie zdjęcia jakiegoś kafeteriusza z podpisem "wpisz w pole poniżej kogo widzisz na zdjęciu" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiodlam sie na Tobie po raz 1000000000000000000000000 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisali:D nie rozmawialismy bo jestes cykorem i sie wstydziles ze wypadniesz przede mna jak ciota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×