Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość kamecha daj linka gdzie wkreca
kobiet jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamecha daj linka gdzie wkreca
w wieku 20 do 28 lat cipjest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby bylo mniej kobit to
tyle by ich nie siedzialo na tym forume. mlodych facetow jest mniej i kropka.💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika to jedyna mądra osoba jaką spotkałem na tym żałosnym forum :classic_cool: a jak jeszcze raz ktoś podda wątpliwości moje stwierdzenia to powiem do nie go "NII"! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siwe zgadzam z Dominiką :) Parę lat temu odbywałam staż w Urzędzie Miasta w dziale Ewidencji ludności. w moich stronach wtedy więcej było facetów. Nie wiem jak jest teraz, ale jestem za tym żeby kobitek było mniej ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocie 🌼, żeby nie było żem niewychowony wieśniok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Tran zgadza się z Dominiką ale ze mną już nie, mino, że Dominika zgadza się ze mną :O Ni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest Sylwia, moja kumpela? czyżby popadła w rutynę i trzeba ją będzie zdezorientować? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, poza tobą, Veroniką i PŚP nie znam żadnej kobiety, która by znałaby twórczość MP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam na sniadanie czekoladowe jajo i herbatnika jestem wybitnie leniwa:-O Domi a Ty chyba nie mozesz jesc teraz wszystkiego co chcesz, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałem, że Polki oglądają tylko "M jak mroczek" i Klan, hmm zajebiste śniadanie Sylwia, rób tak dalej :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczki graja tak dretwo jakby mieli zatwardzenie:-O a klan jest taki zjebany, ze ogladam go raz na pol roku w ramach komedii przypomnial mi sie jeden dialog z klanu -to juz nasza 3 randka -to moze przejdziemy na Ty :D:D:D ja nie wiem co za zjeb pisze dialogi do tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Wy macie z tym Monty Pythonem :o. Nie przepadam za nimi, choć doceniam w jakiś sposób, potrafią mnie śmieszyć. Tak w ogóle to chyba nie mam wyrobionego gustu w tym zakresie, wiele rzeczy mnie bawi. Simpsonowie, South Park, niektóre sitcomy, Ben Stiller, Prezydent Kaczyński, krem ze swoim :classic_cool:, Tamarii :classic_cool: i jej bogata dieta ... Ludzie są zabawni, świat jest zabawny. Jedna wielka beka śmiechu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to też mnie śmieszy krasnalu ogrodowy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź, nie ma jak Borubar i Roger Perejro :D. No i w ogóle to taki śmieszny, mały człowiek jest :D. Krasnale ogrodowe są :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×