Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

aaa w koncu:) juz sie balam, ze nie dostaniesz 😠 prosze bardzo:) ciesze sie, ze sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prezentach sie nie mowi bo maja byc niespodzianka:) ale na zaden prezent ode mnie nie zaslugujesz a po 2 to nie ma okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
Papierowe_Nozyczki Jarek, obawiam się że dziwnie bys wyglądał w śpioszkach w misie i pszczoły Tamari buahahhahhaaha a moim zdaniem zaj**iscie ja bym mu jeszcze założyła pieluchomajtki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
te dla dzieci wystarczą, te dla dorosłych, skierowane dla tych, których zawartość majtek jest bardziej imponująca :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ktoś mi zajumał "moje tematy" - już drugi raz w ciągu ostatnich 3dni 😡 ale sięd dziś objadłam słodyczy w pracy, że chyba na miesiąc mi wystarczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę zasłużyć :( Tran, "moje ulubione" przechowywane są w ciastkach przeglądarki więc swoje ulubione tematy dodawaj do zakładek, to bezpieczniejsze nie od dziś wiadomo, że informatycy o2 to półgłówki czy gwałt to zboczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałćmy kamechę
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się kłóciłem ostatnio o to z jedną samicą utrzymywała, że gwałt to zboczenie co wg mnie jest idiotyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przemoc na tle seksualnym zboczenie byłoby gdyby facet zgwałcił faceta gwałt na kobiecie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałćmy kamechę
Jak ktoś ci zasadzi ogórasa to zobaczysz czy to dobre czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałćmy kamechę
👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, to prawda, że to prawda, że rodzi się więcej samców niż samic? wiem, że mam rację a jakaś pomarańcza mi wkręca, że jest na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×