Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

jareczku szkoda, ze nie mozesz sobie swojego kurzego mozdzku powiekszyc w photoshopie:-O A Wy dziewczyny czemu przylazicie jak mnie nie ma??????:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak wiem a ja mam wolne 2 dni w next week :D i to poza sob i niedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no jak nie wykorzystam do konca miesiaca to mi przepadnie a nalezy mi sie tak mowi liera prawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on je wszystko zupy bardzo lubi, szczególnie te gęste oczywiście nie daję mu na zimno albo na letnio żeby się nie poparzył futrzak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście nie daję mu na zimno albo na letnio żeby się nie poparzył futrzak " wyjasnij mi to zdanie:P letnim lub zimnym mialby sie poparzyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście nie daję mu na zimno albo na letnio żeby się nie poparzył futrzak" bez tego "nie" pomiędzy "oczywiście" a "daję" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, cos mi nie pasowalo:D hmm ja nie przepaadsam za zupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepadam odkąd wyjechałem z rodzinnego domu bo mi ich brakuje 😭 ciebie też wkurwia ten kawałek Ira - nie daj mi odejsc, nagminnie puszczany w polskich rmfach? :O cieeebieeeeee weeeeee mgleeeeeee... kurwa co za żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się kojarzy z obecnymi trendami panującymi w muzyce... czyli z jednostajnym wyciem w rytm (bądź nie w rytm) beznadziejnego podkładu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ma głos ale kurwa do jasnej cholery tego się nie da słuchać porównaj chociażby ze stareńkim "kiedy powiem sobie dość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×