Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ty jakbyś się najadła zwykłego trawska to organizm byłby Ci wdzięczny za to, że się nad nim zlitowałaś. Więc się nie dziwię, że nie było sprzeciwu z jego strony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie idę, pora zacząć łikent i zjeść coś ciepłego... jakąś zupę albo gull ash np... ostatecznie to skończy się chyba na kebabach... Sylwia, jakieś mięso sobie zjedz :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieso w wiekszych ilosciach zwlaszcza czerwone szkodzi kiedy do tepego lba sobie to wbijesz? 2-3 razy w tyg jakiekolwiek mieso wystarczy bede zyla pewnie dluzej niz Ty, chociaz niue mam takich ambicji:-O nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mieso w wiekszych ilosciach zwlaszcza czerwone szkodzi" buahahaha :) dobrze, że jesteś chociaż ładna bo inteligencją ani wiedzą nikogo nie oczarujesz :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się wytężam w pracy ale pustki we łbie miewam raczej po obijaniu się lub rozmowach z Tamari... praca raczej stymuluje mnie intelektualnie :D powinnaś jeść więcej tłuszczów zwierzęcych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę właśnie jak wy się wytężacie :D na kafe :P Ja w ciągu dnia nie mam czasu nawet żeby tu zajrzeć :O Poza tym Ty się w pracy wytężasz fizycznie, a ja intelektualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kryzys jest i trzeba szanować pracę i zostawić coś na następny dzień ;) a w pracy ostatnio wytężam się bardziej intelektualnie niż fizycznie bo po montujemy instalację alarmową i jest dużo podłączania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja mam powiedzieć :( Pracuje w dziale logistyki - mój mózg się nagminnie przegrzewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty jedna... to w zasadzie śmieszne, ze gryzipiórki wracają z pracy bardziej zrypani niż fizole... ja po pracy mam moc na siłownię i bieganie a znajome biurasy jęczą, że są zmęczeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest kiedyś tam jak sobie w trakcie studiów dorabiałam fizycznie to byłam mniej zmęczona a jak poszłam do pracy umysłowej to masakra ale ja to bardziej jestem senna niz zmęczona po całym dniu w biurze czuję się taka niedotleniona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak czułem gdy olewałem bieganie na dłużej niż kilka dni zaczynałem być ospały i leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nie chce biegać :O Mogłoby juz być ciepło to po pracy więcej czasu na dworze by się spedzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy tamari jest ladna
operacje sobie zrobila? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem leniwa, ale czy to ma coś wspólnego z samicą to nie wiem :O złośliwy pomarańcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście lenie i zmarzluchy, jest to ściśle związane z waszą płcią :) pomarańcz jak to pomarańcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy tamari jest ladna
pomarancz ma racje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z wlasna reka
🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×