Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Lekarz w szpitalu ze mnie sie nabijał.:O Noge uszkodziłam bo chciałam sobie porawić wygląd nóg,wiec wpadłam na genialny pomysł.Przywiązałam cięzarki do kończyn dolnych i biegałam po domu.:O chirurg zakazał mi ćwiczyć bez nadzoru,zebym sobie krzywdy nie zrobiła:O Jakie my jesteśmy dziś biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.Grzechu.Warta
Witam, mam prośbę. Możesz wziąć udział w badaniu dotyczącym seksualności i wypełnić krótką, całkowicie ANONIMOWĄ ankietę. link do ankiety to: http://webankieta.pl/ankiety/w1hppw6himsg Ankieta jest dodatkowo chroniona hasłem. hasło to: seks :) Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję kilkaset respondentek i respondenów do mojej pracy magisterskiej. W zamian na razie jestem w stanie przekazać Ci jedynie ogromne, serdeczne DZIĘKUJĘ, a kiedy będę już bardzo bogata i sławna, to obiecuję się odwdzięczyć i dać Ci coś więcej (upomnij się - mój e-mail to ona1984@gmail.com)! :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Mam słońce cały czas, dzisiaj pojechałam do lasu, zobaczyłam sarenki i jastrzębia. Przed drugą trochę padało, pózniej znów świeciło się słońce, powietrze jest ciepłe.Moje ulubione wsie w woj . opolskim to Niwki, Zawada, Turawa, Zbicko, Osowiec, Trzęsina, Suchy Bór [ tam jest sanatorium dla dzieci, które mają kłopoty z kręgosłupem], Dobra, Moszna[ fajny zamek, piękne parki i alejki].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam...... tyle, że z obowiązkowego spaceru w dzeszczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś przyjechałam do domu i myślałam, że będzie słońce bo miałam taki niecny plan ;) chciałam wykraść braciolowi kosiarkę z garażu i szaleć po trawnikach :) a tu lipa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jo tys :classic_cool: ja muszę podstępem, bo braciszek twierdzi, że baby nie umieją kosić trawników :O a ja zawsze zrobię to lepiej od niego :P rąbać drewna jeszcze nie umiem ale może się nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię umysłowy, ale fajnie jest też się zmęczyć fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×