Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ja Was podziwiam z tymi dietami wyprysznicowałam się czujecie jak pachnę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkujarku
Jarku moge smiało stwierdzić,że lepiej mi się powodzi niż tobie za granicą.Mam znajomego co tyrał w angli więc nic nie mam do takich.Zazwyczaj tacy jak ty się boją zainwestować w polsce pieniądze,a boją się,że mogą stracić te peiniądze i wpaść jeszcze w długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam jeszcze taką śmieszną dietę na zmianę metabolizmu: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach ktoś tu nie jest w centrum uwagi i się dopomina :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zależy mi na twoim kojarzeniu Jaruś:) ale jak juz jesteśmy w temacie to zmień się na Jarek_nie_ciupciałem_od_3_lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkujarku
moje zdanie jest takie,że powinieneś wrócić do polski z tym co zarobiłeś i spróbować.Jeśli się uda to wtedy będziesz miał lepiej niż za granicą.Teraz opłaca się inwestować u nas i na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczonny też nie narzeka :) przynajmniej po 30 latach pożycia nie będzie oglądał rozpłaszczonych naleśników do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkujarku
wystarczy inwestować z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkujarku
powodzenia w byciu bałym murzynem.Mam nadzieje,że dożyjesz czasu kiedy przyznają ci tych pare marnych groszy na emeryture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Ci się nie każe żenic. pytamy tylok czy chciałbyś byc kiedyś w jakimś związku. niekoniecznie sakramentalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja też nie chcę wychodzić za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×