Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ja prezenty już pokupiłam w większości czekam jeszcze na przesyłki dla taty, babci i mamy. do tego muszę bratu kupić koszulkę i to wszystko. okna myte wczoraj, choinka będzie jutro. pzdr ;) ps. kocham święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robaczku nie mam choinki :), jakie potrawy najbardziej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 ukochane :D z tym, że jedna nie jest wcale swiąteczna :D barszcz z uszkami grzybowa- życie za nią oddam, cały rok czekam. i pierogi ruskie lub z grzybami i kapuchą :D ale wolę ruskie, chociaż jadam je cały rok. ciasta, kutia, makiełki mogłyby dla mnie nie istnieć. pierniki jedynie kocham ❤️ już się podnieciłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas do karpia też są ziemniaki i surówka z kapusty babcia po prostu szaleje z radości za wnusią ;) będziesz miala córkę ? gratuluję ! :D kiedy powita ten padół łez ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z zielonej góry ;) u nas jada się karpia z ziemniorami, bo jak młodzież stanowiąca 50% mojej rodziny była mała, nie lubiła samego karpia :D dodano więc ziemniaki i surówkę. tak w sumie od zawsze było :D my mamy kutię, makiełki, sernik z rodzynkami, pierniki, makowiec x2, pierogi z grzybami i kapuchą, ruskie, karpia, chyba śledzie ale nie dam sobie głowy urwać i inne takie tam :D no i barszcz und grzybowa :D piękne świeta, u nas bardzo rodzinne. zawsze jest ok 15-16 osób. tłum :D ;) mam nadzieję, że spadnie śnieg tutaj 😭 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karpia w każdym roku mam innnego, po żydowsku z migdałami, smażonego i w galarecie z groszkiem, marchewką cytryną i jajkiem, siostra robi pyszną sałatkę śledziową z ogórkiem kiszonym , cebulą , pomidorami i papryką , pieczemy ciasteczka, ciasta kupujemy takie, makowiec , sernik, piernik.:) Uwielbiam barszcz z uszkami, pierogi z kapustą I grzybami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny temat rozkręciłam :D Ja w porównaniu do Was to jestem 100 lat za murzynami. Nic nie mam sprzątniete, bo po prostu nie mam czasu. Wracam z pracy po 17-stej, więc nie ma mowy o myciu okien. Miałam to zrobić w sobotę, no ale trochę jestem przeziębiona i nie chciałam się wystawiać w oknie jeszcze. O urlopie w grudniu u mnie nie ma mowy. Olać to - najwyżej nie sprzątnę :D O choince też nawet jeszcze nie myślę. Ja zawsze ubieram wieczorem 23 grudnia - tak żeby na święta była nowością :D gdybym ubrała teraz to do świąt by mi się znudziła :) A z potraw to za barszczem nie przepadam, a karpia nie lubię. Karpia to w ogóle nikt u nas nie lubi i dlatego nie ma go u nas na wigilijnym stole. Resztę potraw wigilijnych uwielbiam. Nie moge się doczekać pierogów i kapusty. O resztki zawsze w pierwszy dzień świąt toczymy z moim bratem walkę :D No!!! Czyli moim jedynym osiągnięciem w temacie świąt są prawie skompletowane prezenty :P A teraz idę coś porobić (poleżeć :P ), a wieczorem ze znajomymi na piwo :D Ale ja nie lubię piwa, więc nie bedę głupot wypisywać jak wrócę :D Poza tym rano do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynudzacie z tym zarciem jak
stare cioty, co to korwa temat o przepisach kulinarnych ciotki stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×