Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość kloub
Jarek nie ma żadnej nowej dupy, wy wszystko łykacie jak jakieś młode pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek a ta Twoja to blondyna
czy brunetka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek a ta Twoja to blondyna
czy brunetka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000
Regan weszła do dużego domu, wołała, nikogo nie było, biegła po schodach , patrzyła do pokojów, w ręku trzymała papier z sądu, miała kłopoty, potrzebowała pomocy, położyła na stoliku , siadła na łóżku zamyślona. Na dole w kuchni słychać było śmiech, Tess , Steve i Kate wróciły z pracy, otwierały lodówkę, piły sok pomarańczowy. Regan zeszła do nich, one przywitały się z nią, Tess spytała się : - Co się stało? - Nieważne - uśmiechnęła się smutno. Wyszła szybko, była bardzo zdenerwowana. Steve i Kate nie lubiły jej, miały żal , że chciała wysadzić strumyk. - Czego ona chce, mało jeszcze mamy kłopotów - powiedziała Steve. - Ona zmieniła się , zrozumiała swój błąd - broniła ją Tess - czuję, że tu chodzi o coś poważnego, dlatego tu przyjechała. - Wątpię w to - nie wierzyła Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbardziej zastanawiające jest, dlaczego 30-sto latek W OGÓLE nie zamoczył? Czyżby niewyjściowa facjata? a może krzywy fiutek? może pora na dzi**i chuderlawa niemoto? " Niewyjściowa facjata :classic_cool:. Dalej nie odpowiedziałeś dlaczego mimo, że jesteś niby takim przystojniakiem to jakoś Ci z kobietami nie wychodzi za bardzo. Zjebany charakter? Oprócz niewątpliwych kompleksów zapewne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Regan jeżdziła na koniu, przepędzała owce do zagrody, czyściła konia, dała siano , po całym dniu pracy usiadła na tarasie, piła piwo, przyszedł Dave wesoły weterynarz . - Cześć Regan - powiedział do niej - co tak siedzisz sama, dlaczego nie powiedziałaś , że będziesz. - Dużo zdarzyło się, tyle spraw nazbierało się - patrzyła na niego ze smutkiem. - Widzę, że to coś poważnego, co cię tak dręczy - pytał Dave - Wszystko przez tę kopalnię, zdarzył się wypadek, oskarżają mnie , bo zginął człowiek, zostałam oczyszczona z zarzutów, ale czuję się winna, nie przeprosiłam tej rodziny. To mnie przerosło, przyjechałam tu, bo potrzebowałam wsparcia. - Spokojnie , wszystko wyjaśni się - przytulił ją. - Chodźmy do domu , Tess czeka - rzekła wstając z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D PN, Mina kolegi męża musiała być bezcenna :D Ja też ostatnio kopiuje, bo już nie raz się naprodukowałam i wszystko poszło się j.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz najebane w swoim tepym lbie i sie na moj temat nie wypowiadaj buraczany osle Tobie nawet ferrari Gt by nie pomoglo ani 200 mln EURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe kiedy to nastąpi, jak się nie zmieni , taki zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ty stary zlomie kapuj
dalej na redakcji smieciu zlamasie jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Chcieć to móc :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamaro :), muszę kupić prezent rodzicom , wyjeżdżasz na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wyjeżdżam, zostaję w domu, tak spędzę święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×