Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość bany ciągam nosem
smarkam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie chyba nie pisze:-O zreszta Ty sie tu od dawna nie udzielasz o ile mi wiadomo, wiec nie szukaj nagle zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo hej Tamarka :) Oczywiście będę wpadać Maila też przeczytałam :D Ale w tygodniu to ja ostatnio cierpię na brak czasu. W pracy siedzę od rana do wieczora. A potem to już mam dość kompa i oczopląsu dostaję. Kurrrde, coś mi się w szyję w nocy stało :O Nie mogę w lewo głowy odwrócić. A najgorsze jest to, że w pracy siedzę bokiem do drzwi i jak ktoś wchodzi to nie mogę zobaczyć kto :D Jarek :O zachowuj się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoremu chciales wylizac cipe o ile dobrze pamietam zalosny chuj:-O siemka Tran:) wlasnie maila od Ciebie przeczytalam dzsiaj slowik sie bardziej rozgadala na gg, ale miala zle wiesci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahhahahhaa nie przypominam sobie to TY o to piales ciagle zreszta chuj z tym, nie pisze z Toba tylko z Tran traktujmy sie jak powietrrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sama zapytac bo glupio pisac, o zdrowie taty sie martwi no to je wyczysc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa bo masz 100000 kontaktow na gg:-O skasowanie rozmow po numerze nie wymaga wysilku smierdzacy len jak zawsze Tran a jak twoj psiak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przykre :( A psiak jak psiak spasł się, zrobił sie jeszcze bardziej leniwy i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój nr gg zginął w gąszczu niezidentyfikowanych spamerów i byłych znajomych więc szukanie go wymagałoby zaangażowania całej mojej niezbyt podzielnej uwagi a mam ważniejsze rzeczy do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz Tran zima jest, wiec nic dziwnego:) ma prawo byc bardziej leniwy niz zwykle masz kontakt z Domi? musze do niej sie odezwac i zapytac jak sie czuje dobrze Jareczku mam to gdzies:-O nie musisz sie mi tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olała tylko poszła zęby umyć :O Z PM niedawno gdzieś na jakimś topiesię spotkałam. Pisała, że dobrze się czuje :) A pies sam się spasł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×