Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Oczywiście Jaruś, ze jesteś pasztetem - w końcu żadna Polka cię nie chciała :D. Za tą naszą południową granicą to musi panować straszna ciemnota ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie bede miala raczej ochoty na zadne bzykanko z paszteciarska i wiedenska szmata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bezrobotna ofermo, tobie do ogrzewania fiutka posłużyć może co najwyżej własna graba" Noszę bieliznę i spodnie, jak każdy normalny facet. A ty albo z łapą w majtach, albo z chujem w ... Pojebaniec :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, słyszałem, że nie jesteś już dziewicą analną :o. Czy to prawda :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez swoj proszek na miesnie lepiej bo jeszcze cos Ci sie skurczy i co bedzie?:-O katastrofa w koncu ubytki mozgowe trzeba czyms nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda :o. Miałem ochotę wyjebać cię kijem bejsbolowym w dupsko. Ale widzę, że mnie ubiegli. Nie zmasakrowali ci tego twojego obleśnego pyska przy okazji :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 9 :o. Kobieto, ja już wstaję o 6:30, ja mogę Cię obudzić jak już coś. Idę zarejestrować sie do bezrobocia :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co tak wczesnie? zobaczysz ze ciemno i zimno i nie wstaniesz tak czy siak zarejestrowac sie mozesz pozniej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś, dopisz się do powiedz.to. Bardzo brakuje mi twojej opinii o mnie, mam nadzieję, że napiszesz same dobre rzeczy :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zarejestrowac sie mozesz pozniej" Nie mogę, bo jestem umówiony na 9 w pracy byłej. A autobus już o 8:09 mam. Spokojnie sobie wstanę, umyję włosy, zjem coś i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty pierdolisz, przecież jesteś młodszy o 5 lat. Całkiem ci już wyprali mózg przy tych cegłach :o. Albo to te bejsbole ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jareczek jest taki meski i sexy ach ❤️ szmatko wiedenska wpisz sie alterowi jak Cie ladnie prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niewypale - jestem młodszy o 5 lat, jestem silniejszy, inteligentniejszy, więcej zarabiam, nie jestem prawiczkiem, mam prawko, kota, kaktusa w doniczce i znamię na prawym przedramieniu :) krótko mówiąc - osiągnąłem więcej niż twoja smutna, samotna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodajmy, że masz na imię Piotruś i mieszkasz w Nibylandii :classic_cool:. A ja mam psa i kota :D. Jestem wielki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodajmy, że jesteś Piotruś i mieszkasz w Nibylandii :classic_cool:. A ja mam psa i kota :D. Jestem wielki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodajmy, że jesteś Piotruś i mieszkasz w Nibylandii :classic_cool:. A ja mam psa i kota :D. Jestem wielki :D. Ile ty masz w ogóle wzrostu mikrusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×