Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

a bo wczoraj się awaryjnie wyprowadziłam z domu :O coś się z prądem porobiło i mieliśmy ciemności w całej klatce a mądra Sylwia nawet świeczki w domu nie miała, a co mówić o jakiejś latarce w pomieszczeniach gdzie jest okno to jeszcze jakieś światło z ulicy, ale w przedpokoju czy łazience, to jakby pałą w łeb strzelił :O ale jak miło, że się o mnie martwiliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu też się nigdy nie zdarzyło :O i teraz też w klatce obok normalnie był prąd tylko w mojej jakieś zwarcie czy cuś się zrobiło też chyba muszę zainwestować w latarkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Dzisiaj zobaczyłam śliczne konie, ludzie jezdzili na nich, uroczy widok. Spacerowałam z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja pisałam wcześniej
:o kfiatusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LED, ok zapiszę sobie i w przyszłym roku sobie kupię :D Tak prawdę mówiąc to we dwójkę topik ciągniemy jak te stare dobre małżeństwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Konie były piękne, brązowe, takie zgrabne,były cztery, przewodnik był w czarnym kapeluszu, przejechał przez polanę, wyglądał jak w australijskim filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Niech będzie więcej tu chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja więcej rozmawiam z chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
U mnie dobrze, bo nie płaczę po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł taśma nie martw się tak tą tarczycą 🌼 Ja niewiele wiem o tym świństwie. Ja mam problemy z hormonami produkowanymi przez jajniki. Ale moja koleżanka ma tarczycę, no i czuje się całkiem dobrze. Przeszła z tym dwie ciąże nawet, chociaż lekarz się o tą drugą na nią wściekał, bo to hormony szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Translate, ale ja to mam już od dawna tylko ze nie wiedzialam ze to tarczyca. ja myslalam ze mam depresje albo cos z psychą, a tu sie okazalo ze przez hormony:O w sumie dobrze, wezme leki i wszystko sie unormuje. tylko ze na uczelni sobie przejebalam :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jarek nie czepiaj się szczegółów :) myślę i piszę skrótowo nadczynność i niedoczynność to zbyt długie słowa ;) Taśma a właśnie jak z tą uczelnią? Przenosisz się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Moja nauczycielka z matematyki z podstawówki miała tarczycę. Jak mówiła do klasy, w głosie słychać było chrypkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku
Byłeś w szpitalu, bo się tam urodziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Cześć. Wczoraj cafe zacięło się. Było już tak wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja już z 7 razy w szpitalu leżałam :O pierwszy raz jak miałam 12 lat. Podobno w ostatniej chwili trafiłam na stół operacyjny. Jeszcze doba i bym kojtnęła :D A przez ostatnie 6 lat co roku spędzam tydzień w szpitalu. Już przestałam liczyć te moje pobyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewatywy są na porządku dziennym :) albo jakieś badania przezodbytnicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×