Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Jesteś słowik
Cześć, jestem już na czterech łapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Nie piłam ani jednej kropelki, a gadam jak pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowusz ja
to ja wam cos powiem, bylam na disco i masakra co robia faceci :D tanczy ze mna gosc 5 minut i wali tekstem pocaluj mnie teraz :D a drugi podobnie. Czy nie ma juz normalnych facetow? oni mysla ze laski to kur.wy. W sumie jak na panny popatrezc to moga tak myslec, np laska ktora tanczyla obok miala kiecke do kolan to ciagle ja podnosila tak ze bylo jej gacie widac :o rodzice sa na pewno dumni ;) zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Teraz jestem na gg, co ja wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Nie ma nic strasznego, chodzi tylko co ja wygaduję, nie poznaję siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łiii tam słowik, nie krępuj się, szkoda sznurka ;) ja też lubię poświńtuszyć na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Teraz jestem w akcji, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziu, ale mam siniaka na udzie :O normalnie śliwa o średnicy z 15cm, fioletowa jak nie wiem co czułam, że coś mnie boli, ale żeby aż tak wyglądam jakby mnie ktoś notorycznie tłukł 😭 jak będzie ciepło nie ubiorę nic krótkiego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku
Tracę niewinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Translate dlaczego ci przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniaga mam s kontowni :classic_cool: a tak poważnie to nawet się nie uderzyłam :( tylko o coś przycisnęłam, a pech chciał że ze trzy razy w to samo miejsce mam takie gupie ciało, że wystarczy mocniej ścisnąć i już siniak 😭 ale takiej wielkiej i fioletowej śliwy to jeszcze nie miałam :O może oskarżyć jakiegoś chłopa o molestowanie? :D bo oprócz tego wielkiego mam jeszcze kilka małych świniaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak jak się posrasz to szybko zdasz, bo będzie egzaminatorowi śmierdziało :D moja kumpela z pracy ma we wtorek... piąte podejście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę zdawała do 3. jak się nie uda, to pierdolę, kupuję rower z tesco i zapierdalam do wiednia do jarusia dniem i nocą ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam prawka kiedyś mój brat mnie uczył jeździć, szło mi dobrze do momentu, w którym wjechałam w drzewo :D na szczęście cienkie :P mój gnom mówi, że w życiu by mi swojego samochodu nie dał poprowadzić :D ale ja jeszcze jemu na złość zrobię kiedyś to prawko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×