Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość robaczek41 offline
buahahaha :D całkiem możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najgłupszy pomysł z możliwych :O po co wywalać starą jak chcesz zakładać nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek41 offline
stara też może zostać :P widać dokładnie, jak bardzo byłam uzależniona od durnego kafe :P na szczęście życie realne jest po stokroć lepsze! ❤️ bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi chyba zostało, bo ostatnio w pracy ktoś mi powiedział, że mam minę jakbym miała wszystkich wymordować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jak szłam do pracy to nie byłam zła :) tam się zezłościłam, bo mi mój zmiennik popierdolił cosik i nie mogłam do ładu dojść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, znając życie to i tak bym musiała to odkręcać sama albo on by mi pomieszał jeszcze bardziej jakbyśmy we dwójkę bilanse porobili to by się okazało, że firma plajtuje :D robię sie głodna, więc pójdę spać :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>[co za sraka] na top Radena tez taki mutagen jak Ty przypełzał modki go wycinaly i wygladalo jakby Shatyn sam ze soba gadal :D po kuurwe to robisz ? bawi Cie to ? no to szkoda słow :O czy po prostu nie mozesz zniesc tego ze jesteś głupszy od Ogryza ? moze nie wiesz, albo prezentujesz poziom intelektualny calliphora vomitoria no wiec powiem to wprost to jest dziecinada :P (kurwa do czego to doszlo zebym dziary bronila :O :classic_cool:) nie pozdrawiam ćmoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj wolne, więc myślałam, że sobie pośpię nie kurwa 😡 o 5:20 obudził mnie telefon ludziom to się chyba w główkach popierdoliło żeby o tej porze dzwonić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wyłączałam, bo do tej pory myślałam, że mam normalnych znajomych niestety myliłam się a ja mam ochotę na coś słodkiego na szczęście wczoraj zrobiłam blok czekoladowy, wiec zaraz sobie zapodam :P mmmm pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że krab juz się troszkę osmielił ;) Jarek blok czekoladowy to takie cuś łooo: http://gotowaniecieszy.blox.pl/resource/blok_czekoladowy_2.jpg mój ładniej wygląda :P robi się to z mleka w proszku, do środka daję się herbatniki pokruszone, można orzechy i inne bakalie, pycha :P Pomarańcza :D Tamarka nie na nas doniosła, tylko na tego trolla rozciagacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za
nie dziw sie tak Tamari:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za
Jarek juz nie bede psuc Twojego topiku ale prosze badz mily:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jarek, musiałem się tu pojawić i zbezcześcić "twój" topik :classic_cool:. Cześć pozostałym, choć się nie znamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran zeby umyj i tyle pozniej wyplucz gardlo plynem do plukania a pozniej wez 2 gumy mietowe albo 5 tic tacow powinno pomoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×