Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Tranuś? :D ee tam od razu lubiłaś :o ja po prostu mam miękkie serce ostatnio jak stałam na przejściu i czekałam na zielone, podszedł do mnie taki dziadulinek i poprosił o parę groszy twierdził, że zabrakło mu na jedzenie i za 3 dni dostanie rentę z reguły staram się nie dawać, ale to był taki starowinek o kulasce, ledwo chodził i nie wyglądał na żulika w ręcę trzymał 25 groszy, jak mi się go żal zrobiło 😭 i oczywiście wyciągnęłam pieniądze i mu dałam a moja mama stwierdziła, że dobrze, że się to tylko tak skończyło, bo znając mnie to nie zdziwiłaby się gdybym go do domu przyprowadziła :classic_cool: a to był taki fajny dziadek, chciałbym takiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran tez mam miekkie serce zawsze gadam z menelami jak mnie zaczepia i przechodze z nimi na Ty:D jeden nawet dla mnie tanvczyl jak mu kazalam no ale pozniej za bardzo sie rozochocil i kazalam mu wypierdalac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno sie poplacze przyjde na twoj pogrzeb Jarciu jakie kwiaty lubisz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka :D z menelami i rumunami to ja się nie zadaje tu moje miękkie serce nie działa raz tylko dałam się nabrać kiedyś jak jechałam do mamy na dworcu zaczepił mnie facet i poprosił żeby mu dołożyć 1zł, bo mu na bilet zabrakło oczywiście dałam tylko, że za jakis czas jak znowu gdzieś jechałam i znowu mnie ten sam typ zaczepił i z tym samym tekstem juz nie dostał i potem jeszcze kilka razy mnie tak zaczepiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran no dzieki:-O Ja tez sie nie zadaje:-O jarek ok to Ci kupie z 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robiliście dzisiaj kawały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"PS: stopka Tamari wcale nie jest fajna, jak coś mi się stanie to będzie miała wyrzuty sumienia" Wcale nie, bo umrzesz w samotności i nikt nawet nie będzie wiedział, że odszedłeś :P. Oglądałeś Jaruś "Siedem" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka, nie to miałam na myśli :D chodziło mi o to, że nie wdaję się w dyskusje, bo nie zamierzam dokładać im się do alkoholu a rumuni to zwykli oszuści i złodzieje źle to ujęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zadaje sie z nimi poprostu jak zceklam na nocny to pogadam czasami i tyle jestem kontaktowa osoba jarek i dobrze strata czasu- jakis twoj nedzny pogrzeb:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uciekałam przed Rumunen , który nosił dywan, kurczę , ale był natrętny :), wbiegłam do klatki schodowej i zamknęłam drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek kanalio ale z checia spelnie twoje zyczenie przedsmiertelne o ile np zdechniesz na jakas chorobe jakie by to bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom to cygan alterowi wisze 3 piwa za to 10:0:O moze bedzie 11:0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz mial sily jesc bedziesz zywiony za pomoca kroplowki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Tran i wisze 3 piwa aaaaaaaaaj jarek dawaj inne zyczenie uzywaj mozgu poki mozesz myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja moge zrobic w tej sprawie?:-O w takim razie nie spelnie tego zyczenia pewnie to zyczenie sie nie spelni tak czy siak wiedzialam ze z kotem Cie cos laczy :-O BLEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle wyłączyłam tv, bo mnie wkurzał komentator podniecał się, jakby co najmniej z Brazylią grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×