Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Tran jarek chce zebym z nim zamieszkala na stale i nie wymaga seksu on jest ciezko chory chyba:-O modlmy sie w intencji jego szybkiego wyzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam humory ale taki leszczyk jak Ty nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi :P obiecuję się zmusić do tego, żeby też czasem ucieszyć się na Twój widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sugerujesz, że mi się zdarzało? :O jesteś mi obojętny gamoniu i przyznaj się, po co chcesz żeby Tamari z Tobą mieszkała skoro nie wymagasz seksu? tylko szybko odpowiadaj bo chce iść spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka musiałaś to pisać? :D teraz mam wyrzuty sumienia Jarek głupszej odpowiedzi wymyślić nie mogłeś :O idę kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mega glupia ot tak sobie to ja ide spac moja raczka musi sie zregenerowac bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, mama namieszała :O jest naiwna jak dziecko teraz znikam, bo właśnie z pracy wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi trochę przeszło:) ehhh z tą mamcią :D nabroi, a potem ja muszę wszystko odkręcać znowu znikam, bo idę do dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek=-dostałes podszywa:oja bym wymysliła coś bardziej wyrafinowanego:p i na zielono mawronka 8 luty 2009 Jarek84 to posiadacz małego penisa, który wyżywa się na kobietach ... :/ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×