Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Alter gościnnie
A za co Ty mnie przepraszasz? Ja nie jestem na nikogo zły, z Jarka się śmieję tylko. Jak dorośnie to zrozumie pewne rzeczy. Teraz jest gówniarz jeszcze, to myśli, że podstawa to odstrzeliwać, bo inaczej jest się cipą. Ale kiedyś zrozumie i będzie mu to zwisać, co o nim inni myślą, mówią, piszą. Ważne będzie dla niego tylko parę osób na tym świecie. Ale teraz sie jeszcze przejmuje i musi zgrywać twardego samca z jajami. Przypomniał mi się oferma :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe, nie znam żadnej Żydówki, miło mi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
A jaka emotka konkretnie? Co by miała przedstawiać, jakie emocje. Jakaś tam, musisz rozwinąć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
:D I to wszystko w jednej emotce :)? To faktycznie nie ma chyba na kafe takiej i musi być jakaś tam :D. Dużo tych promili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Eee, to jeszcze umożliwiająca w ogóle pisanie, zresztą jak widać :). Późno chyba jest :), dobranoc . Cześć Jareczku . :D Buahahahaha, no nie mogę, co za szczyl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Tak, dzisiaj szczególnie. Na GG jest taka fajna, w tym stylu. Pasowała by jak ulał :D. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo zajebista wiadomosc z tym pradem ale cos za slabe napiecie bylo bo cholera masz sile zeby pisac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie leci:-O bez imion mi tu nie dociera do Ciebie ze mnie to wkurza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje imie jest fajne:-O pisalam Ci czemu nie po to mam ten gowniany nick zebys mi pisal po imieniu zreszta nie musze Ci sie tlumaczyc....... ech....... jestem zła dzisiaj i smutna :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek mozesz mnie wkurzyc ale nie zesmucic ech psina mi zdycha:-( przez te pierdolone w dupe kleszcze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kurwa mam na mysli psa sasiadow:-O Jarek wlasnie czemu Ty sie tak zachowales wczoraj co?? jak ostatni dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresa przez wino??? jakis pojebany jestes i nie odstawiaj mi tu cyrkow wiecej, nie masz prawa sie przypierdalac do altera bez powodu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja tez mialam zawsze nieodpowiednie ale to glownie za godziny nieusprawiedliwione:-O ojoj, zaczepki szukal?? i kto to mowi?? TY?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran wiesz po 1 on jest stary bo ma 14 lat wiec wiadomo, ze nie ma silnego organizmu po 2 za pozno z nim poszlismy do weta:-O ma bardzo zle wyniki badan, zwlaszcza jesli chodzi o nerki nie je nic, ciagle na kropolowach i dzisiaj na noc zostal u weta zobaczy sie ale ja jestem przygotowa na najgorsze:-( najbardziej to przezyje moj stary bo wiesz ja to kociara jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy grzeczna nie byłam w liceum pilam na przerwach wodke zmieszana z cola:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko szkoda psa :( to jest najgorsze, że człowiek się do tych potworów przywiązuje kiedyś po stracie psa przeryczałam kilkanaście godzin, az gorączki dostałam :O Jarek dzięki Ci za moje "farmakologiczne wcielenie" :D a ja w szkole zawsze biłam się z chłopakami :classic_cool: jednego kiedyś w drodze powrotnej ze szkoły wypchnęłam z chodnika, aż przeleciał przez zywopłot i sturlał się do rzeki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O Tran wiem cos o tym, uspillismy kota jakies 4 lata temu i tak to przerzywalam ze szok duzo bardziej niz smierc babci czy cioci, moze to glupie w sumie:-O Jarek Ty masz milion wad, za wysokie mniemanie o sobie......... wez zejdz na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam najmniejsza i najchudsza w klasie, więc musiałam sobie jakoś radzić i nie dać się zdominować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×