Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Tamari, nasrane mamy chyba obydwaj, ale śmiem twierdzić, że Ty jednak więcej Alter, 30 letni prawiczku, przenieś się ze swojej pedalskiej łaski na swój topik, tam będziesz mógł w spokoju robić to, co potrafisz najlepiej - lizać doopy deko i Tamari :) tutaj nie pasujesz cipko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBYDWAJ?? smiem twierdzic ze jednak co by nie bylo jestem plci zenskiej:-O a od altera sie odjeb!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Cmoknij mnie w kara fajfusie ;) 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek się odszczeknął :) alterku, może oprócz smarowania wazeliną, co czynisz nader sprawnie, nadałbyś się do innych celów - "30 letnia masturbacja i jej wpływ na postrzeganie płci odmiennej - praca zbiorowa prawiczków" - nadajesz się jak ulał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek kurwa co Cie to obchodzi co alter pisze do mnie i deko???? jak facet nie wyzywa kobiet od szmat i dziwek to znaczy ze jest ciota?? moze kurwa sie zastanow nad soba zanim sie przyjebiesz do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nie obchodzi co pisze, obchodzi mnie tylko to, żeby ta przybłęda znalazła sobie nowy topik do stękania albo wróciła na stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jarek, nie chce mi się z tobą gadać :D. Zastanowię sie nad twoją propozycją 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakim prawem go wyganiasz co????????? za kogo Ty sie kurwa masz? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och alter, sęk w tym droga dziewico, że nasze, jak to nazwałeś - rozmowy, były w zasadzie Twoimi monologami. przerzuć parenaście stron wstecz i zobacz ile razy Ci odpisałem ;) może to okrutne ale nie odczuwałem nigdy specjalnej przyjemności pisania z Tobą szukasz przyjaciela to uderzaj do Vampirka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie wyganiam moja droga, chcę jedynie pokazać mu, gdzie jest wyjście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a wiec dobrze alter Ci sie nie podoba wiec ja solidarnie spierdalam z nim a Ty sie do mnie nie odzywaj, poki sie nie nauczysz szacunku do ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuppppppppp
śpijcie , bo głowa będzie was bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe, dobrze Jaruś, że mi na to zwróciłeś uwagę, sam bym nigdy nie zauważył. Jak widzisz bardzo się przejmowałem tym do tej pory ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem alterku, że jesteś właśnie z tych, których można opluć a oni powiedzą, że to deszcz pada ;) miłej zabawy kafeteriuszu cioteczny :) Tamari, ludzi szanuję, ale nijak nie mogę się zmusić aby szanować prawiczka, który wychyla się za daleko ze swojej zagrody dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek nie chrzan naprawde bo z kolejnym postem robisz z siebie gorszego dupka ja za to Ciebie nie szanuje, wlasnie dlatego miedzy innymi zycze kiepskiej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Eh, jakbyś jeszcze nie zauważył, to pisałem tu ze względu na Tamcię :D. Jak Ona tu nie będzie pisywać, to ja tez nie :). Widzisz, ja Ją naprawdę lubię, a ty to sobie nazywaj jak chcesz. Pantoflarstwem, lizaniem tyłka, wazelinarstwem. Wiesz ile mnie to obchodzi. Chyba nie myślisz żem kremik i się przejmę. Buahahahaha :D. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"zauważyłem alterku, że jesteś właśnie z tych, których można opluć a oni powiedzą, że to deszcz pada" Ale o to chodzi chłopczyku, że ty mnie nie możesz opluć. Takie trudne do zrozumienia? Tylko słaby człowiek przejmuje się słowami kogoś, kto nic dla niego nie znaczy. Weź przestań, nie rozwalaj mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedłeś tu cipko za Tamari pewnego miłego dnia, po tym jak znudziła się Twoją wazelinką na "przepraszam" a Ty nie miałeś z kim gadać ;) chciałeś na różne sposoby wkręcić się w rozmowę ze mną, lecz ja zlewałem Cię jak Tylko mogłem i odpisywałem raz na jakiś czas tylko dlatego, że było mi Cię trochę żal, cnotko ;) szybko zapominamy, co nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale o to chodzi chłopczyku, że ty mnie nie możesz opluć. Takie trudne do zrozumienia? Tylko słaby człowiek przejmuje się słowami kogoś, kto nic dla niego nie znaczy. Weź przestań, nie rozwalaj mnie ." wiem alterku, słabi, nieśmiali, nieasertywni ludzi nie przejmują się obelgami pod swoim adresem... a może przejmują się, ale nie mają ani odwagi ani umiejętności by odszczeknąć? nie wiem jakie pustki poczyniło w Twojej prawiczej główne 30 letnia abstynencja seksualna, więc na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Oczywiście Jareczku, bardzo pragnę Cię poznać i w ogóle ... Weź ty przestań i się nie ośmieszaj już :D. Z główką wszystko dobrze? Kurwa, kogo ja pytam :o. Buahahaha :D. Niezłą mam polewkę z ciebie teraz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Buahahaha . Niezłą mam polewkę z ciebie teraz ." hmm, alter, masz niesłychanie błyskotliwe i elokwentne riposty ;) jak na kogoś w Twoim wieku, rzecz jasna - ostatnio takimi uraczył mnie sam Sash... wiesz, taki 17 letni pedał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe, chyba nie myślisz, że jestem na tyle głupi, żeby sie wysilać nad ripostami? Jaruś, to jest typowa zlewka, jarzysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlewką chłopcze częstowałem Cię już zanim zdałeś sobie z tego sprawę ;) teraz prezentujesz jedynie nieudolne próby odszczekiwania się i nawet nie wiesz, jak bardzo przypominają one przedśmiertne konwulsje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie alterek jeszcze poszczeka, ja idę lulu. alterku, drogi prawiczku po 30-tce - jutro nie będzie mnie pewnie aż do wieczora, więc będziesz mógł do woli lizać pupcie na obydwu topikach. jesteś do tego stworzony ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×