Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

:-O nie chce mi sie wymieniac przykladowo chamstwo, wymadrzanie sie, brak szacunku do ludzi..... ja nawet u dyrektorki ladowalam za pyskowanie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ja pierdole, dzisiaj pisze jak potluczona chyba % z wczoraj jeszcze nie wyparowaly:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O nie masz go za co a mnie przeprosiles!!!! Ty jestes chory nie wiem za co mnie lubisz, to juz Twoj problem:P Tran kupilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"jak przez ponad 30 lat nie znaleźć towaru to wydymania" Cześć Cześć Jareczku, mój ty męski facecie :classic_cool: Bardzo proste buraczku - wystarczy nie szukać towaru do wydymania. Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Szkoda pieska, mój też długo chyba nie pociągnie. Ma już 15 lat, niedawno zaginął, ale sie odnalazł. Jarek mnie nie ma za co Tamcia przepraszać, bo musiałby mnie czymś obrazić. A tak się składa, że nie ma aż takiej mocy ;). A to co ona sobie myśli o mnie, to ja mam w głębokim poważaniu. I tak dla frajdy będę się tu pojawiał, tak żeby Jaruś mógł ujadać, albo musiał się powstrzymywać aby pokazać jaki to on jest twardy i mnie zlewa :classic_cool:. To będzie interesujące doświadczenie. Jaką naturę ma Jaruś - szczekacza, czy twardziela, który zaciśnie zęby i będzie mnie tolerował :D. Drogi Jarosławie, ode mnie możesz liczyć jak zawsze na obojętność. No chyba, że twoje ujadanie będzie na kogoś, to już troszkę inna sprawa. Ale Tamcia w sumie dobrze sobie z tobą radzi, więc raczej nie muszę nic dodawać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe, wiedziałem, że nie załapiesz :D. Widać za dużo tych sterydów ;). Aha, no wiesz, nie chciałbym jeszcze bardziej podkreślać swoje dziwactwo, ale ... ja w wieku np. 10 lat nie chciałem sobie zadupczyć. Wiem, dziwny jestem :o. Nie to co ty :classic_cool:. A teraz daj głos burek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
:D Bosze ty jesteś jak krem, tylko masz najebane w innej kwestii. Rozkmiń w jakiej ;). Spadam, czołem patałachu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Chciałem Ci jeszcze dać kwiatuszka 🌼. Teraz naprawdę idę. Będziesz tęsknił? Na pewno :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioch nioch nioch
jeszcze buziaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z nikogo nie nabijam :O to czy ktoś jest prawiczkiem, bądź nie, to nie jest moja sprawa a ja Altera w ogóle nie znam, więc nie będę oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nic? sieroooto 😭 mam rozkręcić jakąś akcję pt "dożywianie dla Jarosława", czy cuś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, zorganizuję jakąś zbiórkę spodziewaj się niedługo zrzutu z aeroplanu :D fotka faceta fuj!! - peciarz :O a ta dziwka to jakiś dziwny wytrzeszcz ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... i chciałam zauważyć, iż cieszę się niezmiernie z tego, że ten konkurs dobiega końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja znała przepis na placki z mąki to byłabym mądrym człowiekiem :O a ja zwykła blondynka przecie jestem :( no a mąka, kasza i suchary to nie zywność matołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co TY :D ja żeby coś zrobić to muszę mieć przepis albo wykonać z 15 telefonów do mojej rodzicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×