Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

kobietą to ja będę zawsze - teraz, za 10 lat itd :P nie planuję zmiany płci, chociaż szef mi sugerował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfddfd
Jarek odezwij się jak będziesz,mam sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfddfd
albo od razu napiszę o co chodzi ;) bo my się chyba znamy,ale nie wiem do końca, czy masz w nazwisku pewne imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran jestem dzisiaj nie do zycia pilam wino i bimber wczoraj, przedwczoraj wódke i piwo a w piatek tez wódke i piwo i chyba 3 dni najebki pod rzad w takich ilosciach to dla mnie za duzo:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle porządziłaś wcale się nie dziwię, że kiepsko się czujesz ja na Twoim miejscu pewnie już bym nieżyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Lep klocka
haha tak, on ma w nazwisku pewne imię na "S":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcze proszę tu nie wkręcać :O wszyscy wiedzą jakie nazwisko ma Jarek, więc się nie popisujcie Sherlocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>PN 10:19 [zgłoś do usunięcia] Papierowe_Nozyczki Sami serio jestes Żydówką? bo jak tak to ja bym miała kilka pytan kulinarnych ] sama nie wiedzialam http://www.pardon.pl/artykul /5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow szczegolnie to : [Mieses podaje na przykład klucz do rozpoznawania nazwisk, przyjmowanych przez chrzczonych, a następnie często uszlachcanych Żydów. Jego zdaniem, istnieją w Polsce nazwiska typowo żydowskie. Choć, na pozór, typowo polskie. 1. Imię Abraham i jego pochodne, więc Abramowicz, Abramowski. 2. Nazwiska od nazw miesięcy, np. Majewski, Lutyński, Lipski, Czerwiński, Grudziński, Wrzesiński. 3. Nazwiska od dnia tygodnia, np. Niedzielski, Poniedzielski - zawsze sztuczny twór, wskazujący na chrześcijańskie zobowiązanie. 4. Wszelkie nazwiska na \"nowo\", np. Nowakowski, Nowicki. 5. \"Z dobrej woli\", np. Dobrowolski. 6. nazwiska od \"krzyż\", np. Krzyżanowski, Krzyżecki. 7. od \"nawracania się\", np. Nawrocki. Oczywiście trzeba tu dodać typowo żydowskie nazwiska, będące wynikiem niewielkiej pomysłowości urzędników. Którzy, rejestrując pod zaborami przymusowo Żydów nie posiadających rodowych nazwisk w ogóle, dawali im nazwiska pospolite (Karp, Śledź, Cukier, Żółtko) albo pochodzące od nazw miast (Poznański, Krakowski, Gdański).] tyle ze jestem (chyba ? ) dobrze zasymilowana bo poza karpiem po ż. to nic.. 😭 przekichane :P a tak mi sie podobaly dowcipy o auschwitz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawcie go w spokoju:P bede go bronic chociaz na to nie zasluguje nedzny cham:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfddfd
mam czarny nick,ale go nie bede uzywac, ja nie wiem skąd mają wszyscy wiedzięc jak ma na nazwisko... ja nie napisałam jak i tego nie zrobię, po prostu sie zapytałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfddfd
znałam, o tak to mogę ująć, na innym topicu ,w ogole o czym innym ktoś wrzucił zdjęcia, przypominał mi kogoś i dlatego się pytam czy to on , nie wiem dlaczego takie oburzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nikt sie nie oburza poprostu za duzo zlosliwych ludzi tu wpada a to nasza tak jakby twierdza:D nie bierz tego do siebie, widocznie jestesmy przewrazliwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfddfd
chyba trochę tak ;) ale ja nie mam zamiaru niczego zdradzać, ani rozwalać wam tego co tutaj jest , po prostu śmiesznie , że szybciej można spotkać "znajomą twarz" w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamari-nie masz wyłączności na
dręczenie Jarka, chociaz wygląda na to, że on chciałby, byś to tylko Ty się nad nim znęcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×