Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość złota niezalogowana
Kamecha (jarek_84@notowany.pl) które są intensywnie nadrabiane, o czym Ty możesz co najwyżej pomarzyć, cnotko taaa :D jakiś czas temu kursowała tu twoja fota, klata jak i pirata :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota niezalogowana
tu miałam na mysli ciebie jarku :p Uwielbiam wasze wpisy; jestem śliczny, napakowany i fotogeniczny. Ciekawe kto tak naprawdę siedzi za monitorem.Złoty to pewnie wąsaty łysolek z nieustanną erekcją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaa123
Dawno tu nie zaglądałam, choć kiedyś też tylko podczytywałam...Co się stało, że Jarek jest taki zawzięty na Tamari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie twierdziłem, że jestem fotogeniczny za to od zawsze twierdziłem, żee jestem zajebisty pod każdym względem i tyle w temacie 🖐️ to nie ja jestem zawzięty na tamari tylko ona na mnie - ta suka życzy mi śmierci lub kalectwa (dowód w jej poście powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie sie nienawidziec
jak tamari zyczy jarkowi wypadku lub kalectwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"które są intensywnie nadrabiane, o czym Ty możesz co najwyżej pomarzyć, cnotko" Jakoś ci nie wierzę kafeteryjny macho ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie ja jestem zawzięty na tamari tylko ona na mnie - ta suka życzy mi śmierci lub kalectwa (dowód w jej poście powyżej) " Tamcia ma dobre serce, życzy ci tylko kalectwa. Ja to inna bajka, możesz zdychać :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to w zasadzie wiele o niej świadczy" Nie wiedziałeś, że jesteśmy faszystami :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wierz sobie w co chcesz, pipko, jesteś zbyt mały by udowadniać Ci cokolwiek" Buahahahaha, a jak ty debilu chcesz cokolwiek komukolwiek udowodnić pisząc na necie? Jesteś aż tak jebnięty, że wymieszały ci się światy. Może swoją wyimaginowaną pannę tez posuwasz przez neta, buahahahah :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarku glupszemu trzeba ustapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest twoja pierdolona hipokryzja debilu. Jednemu wypomnisz, że nazwał Cię tak a tak na kafe i że ty byś nigdy tego nie życzył nikomu. A z drugiej strony jedziesz po innych i nie hamujesz sie w żaden sposób śmieciu. Stosujesz podwójne standardy, dla ciebie to tylko kafe i możesz się zachowywać tu tak, jak nigdy byś tego nie zrobił w realu, a innym nie dajesz tego prawa i wytykasz palcem. Kutasina z ciebie cwelku, straszna. Miałem napisać cos o twojej matce, ale nie będę pisał takich rzeczy na tą biedną kobietę. Wystarczy, że wydała na świat debila, dobrze, że żyje w nieświadomości. Na szczęście nie będzie płacić za nieswoje grzechy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jarku glupszemu trzeba ustapic" Kurwa, cwele pokroju wiedeńskiej szmaty zawsze mają lepiej :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ty naprawde jestes jebni
ety i to ostro cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cie pozdrawiam jebana szmato wiedenska:) wypadku nie miales?:-O coz za strata ale jeszcze szansa jest w tym roku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytać takie coś od pomarańczki to dla mnie komplement. Dziękuję :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schowasz sie nigdzie, ręka opatrzności dosięgnie cię wszędzie :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś podobno kutasino wypierdalać? TO WYPIERDALAJ, ale już w podskokach :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×