Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

nienawidzę ludzi w filmach disneya :O to albo pedały albo totalni idioci przykładu krzysia z kubusia puchatka chyba nie muszę przypominać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedźma morska wymiata właśnie czytam sobie artykuł i myślę sobie jakim nieszczęśliwym człowiekiem trzeba być aby zostać weganinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedna weganke nie je mleka, serow, jajek o miesie i rybach nie wspomne o ile bez tych 2 ostanich bym pzrzeyla to bez nabialu juz sobie nie wyobrazam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe życie wpieprzać liście i korzonki, marzenie 😴 o ile wegetarianie jeszcze mają skąd czerpać siły to nie wiem, skąd czerpią je weganie... nie od dziś wiadomo, że rośliny nie dają żadnej energii poza gazami słyszałaś o frutarianizmie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energia w zbożach to prawie same węglowodany szybka, niezdrowa, krótkotrwała energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś :P jem płatki owsiane codziennie rano od kilku miesięcy po ich zjedzeniu robię się głodny w jakąś niecałą godzinę są zdrowe i fajnie czyszczą trzewia ale energii nie dają żadnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś aktywna fizycznie więc nie sprawdzisz tego :P PS: wzgardziłabyś słuszną porcją pieczonego świniaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaak:-O eej w domu mam draze zjem je sobie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dupcia jest jedrna i ksztaltna:D a moj kot wie gdzie jest wygodnie i ma dobry gust:P a Ty masz zamknac krzywy ryj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka - chciałabyś aby była jędrna i kształtna :D a twój kot to jakaś pipa bo zawodzi nad ranem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×